Три отбора без загуба при момчетата до 14 години

Ани Колева 17/06/2017 20:15

Три отбора продължават без загуба след втория ден на държавните финали по волейбол за момчета до 14 години, които се провеждат в Смолян.

ЦСКА, Арда (Кърджали) и домакините от Родопа записаха втори успех, като напрактика си осигуриха място на полуфиналите.

В предварителна група А лидер е тимът на Арда, който във втория ден надигра Виктория Волей (Пловдив) с 3:1 гейма. Така волейболистите от Кърджали имат две победи и пълен актив от 6 точки, кото ги класира на полуфинали.

Два отбора от групата са с еднакъв актив от по една победа и една загуба, като за второто място се борят Виктория Волей и Пирин (Разлог). В последния ден от груповата фаза, на 18 юни, двата състава излизат един срещу друг в директен сблъсък.

Левски е на четвърто място във временното класиране с две загуби, но евентуална чиста обеда над Арда ще внесе допълнителна интрига в потока.

Програма, резултати и временно класиране в група А, вижте тук.

В предварителна група Б два отбора са без загуба, като ЦСКА и Родопа са с пълен актив от по 6 точки и са си осигурили място на полуфинали. Тук въпросът е кой от тях ще завърши на първо и кой на второ място в предварителната група. Сливен и ВА Стойчев-Казийски пък излизат в директен двубой за трето място в потока.

Програма, резултати и временно класиране в група Б, вижте тук.