„Спортни таланти” с нови успехи у нас и в чужбина

Скокове във вода, Тенис на маса
    Viasport 19/06/2017 18:35

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ - състезателката по тенис на маса Калина Христова (третата от дясно на ляво), постигна седем победи на сингъл и три от общо четири на двойки по време на държавното отборно първенство за юноши и девойки до 18 г. Надпреварата се състоя в зала „Стоянстрой” в Пловдив.

Калина и съотборничките й Димана Николова и Ива Кукува в състава на Корабостроител 92 се наредиха на второ място.

Шампион и при момичетата и при момчетата е тимът на домакините от Стоянстрой. Девойките от Пловдив успяха да наваксат изоставане от 1:2 във финалния сблъсък с Корабостроител 92.

За участие в надпреварата се класираха 12 отбора, разпределени в четири групи.

В същото време друг талант на „Еврофутбол” Димитър Исаев се нареди на 18-о място на европейското първенство по скокове във вода за мъже и жени в Киев (Украйна).

За 18-годишния столичанин това беше дебют на такъв голям форум. Той събра сбор от 294.70 точки, като остана само на 8 т. от място в топ 16 и на 63 т. от класиране сред първите 12 за финала. Шампион стана французинът Бенджамин Ауфрет.

Медийни партньори на програмата на "Еврофутбол" - "Спортни таланти", са сайтовете Viasport.bg и BGathletic.com.