Резултати от неделните двубои във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 10/09/2017 20:05
Резултати от неделните двубои във Viasport.bg

В уикенда на 9-10 септември детско-юношеският футбол в България вече властва с пълна сила - играха от най-малките, до най-големите. Вчера започнаха подготвителните групи.

 

Вижте днешните резултати.

 

Стартираха първенствата по футбол 5, 7, 9 и 11 (подготвителна група). Днес имаше срещи в някои от групите.

 

Вчера бе поставено началото на сезоните в Елитните групи U15 Североизток и Югоизток. Днес се играха мачове от Елитните юношески групи до 17 и 19 г.

 

Програми на други първенства от цяла България, можете да видите днес и в следващите дни в рубриката ни Първенства.


Резултатите може да следите и в движение, на мобилния си телефон или таблет, тъй като Viasport.bg има нова мобилна версия. Ще я намерите на - m.viasport.bg. Новината се обновява периодично.

 

 

София, футбол 7, р. 2008 г. - група “Б”, “Спортна зона”, Зона Б-5, София

 

Н Спорт (София) - Барокко (София) 7:1

Ком - 98 (Годеч) - Олимпиец (София) 6:1

Спортист 13 (София) - Урвич (Панчарево) 1:11

София 2010 - Люлин (София) 0:17

Лъвчета (София) - Ботев 57 (София) 9:0

 

София, футбол 7, р. 2007 г. - група “Б”, “Драгалевци”

 

Славия (София) - Гранит (Владая) 3:2

Витоша 13 (София) - Н Спорт (София) 1:5

Олимпия (София) - Ботев 57 8:0 

Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица) 3:0

ЦСКА-София - ДИТ Спорт (София) 1:3

Сливнишки герой (Сливница) - Победа 2013 (София) 2:1

 

София, футбол 7, р. 2007 г. - група “В”, “Царско село”

 

Локомотив (София) - Кремиковци (София) 5:0

Надежда (Доброславци) - Ултра Спорт (София) 8:1

ОФК София - Елит (София) 1:7

ДАФ (София) - Арес (София) 1:3

Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София) 0:2

 

София, футбол 9, р. 2006 г. - група “Б”, “Драгалевци”

 

Левски (София) - Спортист 13 (София) 8:0

Царско село (София) - София Спорт (София) 1:1

Национал (София) - Металург 1957 (Перник) 7:0

Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 8:0

Сердика (София) - Ферион (София) 2:1

Спартак-2015 (София) - Олимпия (София) 5:0

 

София, футбол 9, р. 2006 г. - група “В”, НСА, изкуствен терен

 

Интернационал (София) - Урвич (Пасарел) 0:7

Надежда (Доброславци) - Талант (София) 5:2

Средногорец (Златица) - ОФК Костинброд-2012  3:5

 

София, подготвителна група футбол 11, р. 2005 г. - група “Б”, “Царско село”, терен 1

 

Царско село (София) - РД Спорт (София) 8:0

Славия (София) - Лъвчета (София) 16:0

Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) 4:0

Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София) 1:2

ДИТ Спорт (София) - Локомотив (София) 6:0

 

София, Деца "Б", р. 2004 г.

 

Олимпия (Сф) - Люлин (Сф) 13:0

Славия - Барокко (Сф) 12:0

Н Спорт (Сф) - ДИТ Спорт 0:4

Лъвчета (Сф) - Национал (Сф) 0:5

Витоша 13 (Сф) - Ботев 57 (Сф) 2:1

 

София, Деца "А", р. 2003-2004 г.

 

Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 6:0

Гранит (Владая) - Обеля (Сф) 3:2

Локомотив (Сф) - ЦСКА 1948 (Сф) 3:1

Кремиковци (Сф) - Олимпиец (Сф) 0:12

 

Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г.

 

Ботев 57 (Сф) - Хебър (Пазарджик) 4:2

Витоша (Бистрица) - Царско село (Сф) 6:2

Миньор (Пк) - Пирин 2001 (Бл) 1:1

Барокко (Сф) - Чепинец (Велинград) 7:3

Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (Сф) 1:0

Левски (Сф) - Велбъжд (Кн) 4:0

Ферион (Сф) - Септември (Сф) 0:11

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г.

 

Ботев 57 (Сф) - Оборище (Панагюрище) 10:0

Локомотив (Сф) - ДИТ Спорт 3:0

Струмска слава (Радомир) - Беласица (Петрич) 3:2

Царско село (Сф) - Витоша (Бистрица) 2:1

Вихрен (Сандански) - Миньор (Пк) 3:1

Хебър (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе) 0:2 

Септември (Сф) - Сливнишки герой (Сливница) 2:3

 

Елитна група до 15 г. - Североизточна зона

 

Черно море Черноморец (Балчик) 16:0 на полувремето, гостите не се явиха за втората част


Елитна юношеска група до 17 г.

 

Ботев (Пд) - Левски-Раковски (Сф) 4:0

Дунав (Русе) - Берое 2:1

Пирин (Бл) - Монтана 1:3

Черно море - Лудогорец 3:2

ЦСКА-София - Септември (Сф) 2:1, РЕПОРТАЖ

Славия - Етър (Велико Търново) 4:3

Сокол (Марково) - Левски 2:2

Локомотив (Пд) - Марек (Дупница) 5:0

 

Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК.

 

Елитна юношеска група до 19 г.

 

Левски - Ботев (Враца) 4:0

Монтана - Черноморец (Бургас) 4:1

Пирин (Бл) - Лудогорец 0:3

 

Миниобзор, ЧЕТЕТЕ ТУК.

 

----

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционните мейли, в профила във Фейсбук или се обадете на телефон 0885077112, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!


-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари

Ивко Ганчев: В Берое на преден план е играта, не резултатът

Ивко Ганчев: В Берое на преден план е играта, не резултатът 19.09.2017 | 17:27

Ивко Ганчев е роден на 21 юли 1965 г. в Стара Загора. Бивш вратар на старозагорци и шампион на България с тима от 1986 г. Записал е 183 мача с фланелката на Берое.

още по темата»

Памела Георгиева: Мога да съм българската Симон Байлс

Памела Георгиева: Мога да съм българската Симон Байлс 15.09.2017 | 08:35

Памела Георгиева е на 16-години, но вече остави следа в женската ни спортна гимнастика. Девойката спечели бронзов медал на греда на последната Световна купа във Варна.

още по темата»

Запознай се с девойките

Запознай се с девойките 31.07.2017 | 13:31

Баскетболистката Калина Иванова бе част от националния отбор до 18 години, който в сряда заминава за участие в европейското първенство за тази възраст в Дъблин.

още по темата»