Волейболистите на ЦСКА водачи при момчетата U15

Ани Колева 12/02/2018 19:30

Отборът на ЦСКА е водач след 12-ия кръг в софийското градско първенство по волейбол за момчета U15, което е част от държавния шампионат.

"Червените“ победиха като домакини ВА Стойчев-Казийски с 3:0. С това младите "армейци" записаха девета победа в шампионата, като с една загуба и 27 точки оглавяват класирането в София.

На втора позиция е тимът на Левски (София), който почиваше в този кръг. "Сините" запазват втора позиция с осем победи, две загуби и 24 точки.

На трето място в подреждането излезе отборът на Люлин, който отбеляза ударно две чисти победи за 2 дни. Първо люлинци надиграха Софийския университет с 3:0, а след това постигнаха и успех над Славия в отложен мач с 3:1.

С това тимът от Люлин е трети с шест победи, четири загуби и 19 точки. Толкова има и Славия, но „белите“ са четвърти с актив от 15 точки.

На пета позиция е съставът на Софийския университет с три победи, осем загуби и 10 точки, но и с два мача по-малко поради отложени срещи.

ВА Стойчев-Казийски и Септември заемат шесто и седмо място във временното класиране.

Програма, резултати и временно класиране в софийското градско първенство за момчета U15 вижте тук.