Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Ваня Николова 05/10/2019 19:00
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

На 5 октомври вижте кои мачове се играха в елитните, столичните и зонални първенства.   

 

Вижте резултатите първо във Viasport.bg.


Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като Viasport.bg има и мобилна версия. Ще я намерите на m.viasport.bg.

 

Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 г.

 

Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Пловдив) 1:2

Черно море - Левски 0:1, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:3, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

Септември - Сокол (Марково) 4:0

Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 1:3, РЕПОРТАЖ

ЦСКА - Левски-Раковски 5:0

 

Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК

 

Елитна юношеска група до 15 г.

 

Черно море - Левски 0:4, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 0:1, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

Септември - Витоша 13 3:1

Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Пловдив) 1:3

Асти (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1

 ЦСКА - Спартак 1919 (Плевен) 1:1


Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК

 

Деца "Зона", р. 2005-2006 г.

 

Левски-Раковски - ЦСКА 1948 4:2

Хебър (Пазарджик) - Елит-София 1:1

Царско село - Септември (София) 0:0

Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица) 3:0

Кюстендил - Ботев 57 0:6

ОФК Пирин (Благоевград) - РД Спорт 3:1

 

Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 г.

 

ОФК Пирин (Благоевград) - Младост 2015 (София) 8:0

Елин Пелин - Конкордия (София) 10:2

Витоша (Бистрица) - Локомотив (София) 7:2

Царско село - Елит-София 3:1

 

Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2003-2004 г.

 

Надежда (Доброславци) - Ботев 57 0:11

Царско село - Барокко (София) 14:1

Левски (Чепинци) - Локомотив (София) 1:10

 

Столично първенство, деца "А", р. 2005 г.

 

Победа 2013 (София) - Национал (София) 2:2

 

Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2006 г.

 

Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 2:0

Олимпия (София) - РД Спорт (София) 0:0

Спартак-2015 (София) - Сердика (София) 2:2

Интернационал (София) - Орловец-2015 (Кокаляне) 0:5

 

Футбол 11, р. 2007 г. - група "А", комплекс "ДИТ"

 

Национал - Царско село 2:1

Левски-Раковски - ЦСКА 1:6

Витоша 13 - Велбъжд (Кюстендил) 5:0

Развитие на млади футболисти - Елит (София) 2:2

 

Футбол 11, р. 2007 г. - група "В", Костинброд

 

ЦСКА 1948 - Сливнишки герой (Сливница) 3:0

Локомотив (София) - Миньор (Перник) 3:0

Победа 2013 (София) - Костинброд 3:2

Олимпиец (София) - Спортист 13 (София) 1:4

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "А", "Грийн спорт"

 

Арес (София) - Ком - 98 (Годеч) 0:2

Н Спорт - Левски 1:5

ФК Пловдив - Септември (София) 0:1

София Спорт - Барокко (София) 2:5

Левски-Раковски - Славия 0:3

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "В", "57-о училище"

 

Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица) 0:5

Сердика (София) - Спартак-2015 (София) 2:0

Царско село - Лъвчета (София) 5:1

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "Д", "Обеля"

 

Младост 2015 (София) - Мрамор (София) 3:5

Миньор (Перник) - София 2010 12:1

Балкан (Ботевград) - ОФК София 3:1

Банкя 2009 - ДАФ (София) 3:0

 

Футбол 7, р. 2009 г. - група "А", "ДИТ - зала"

 

Кремиковци (София) - Ултраспорт (София) 13:1

Н Спорт - Славия 0:3

ЦСКА - Барокко (София) 20:0

Развитие на млади футболисти - Ферион (София) 1:1

Левски 2 - Спортист 13 (София) 10:0

ДИТ Спорт - Септември (София) 2:0

Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник) 4:3

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "А", "Спортна София", Зона Б-5

 

Ком - 98 (Годеч) - Талант (София) 0:5

Славия - Арес (София) 3:0

Щурче (София) - Национал 1:5

Барокко (София) - София Спорт 2:6

Олимпия (София) - Метал 2002 (Перник) 7:1

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "В", "НСА", балон

 

Витоша (Бистрица) - Железница (София) 0:8

Младост 2015 (София) - Металург 1957 (Перник) 4:3

Витоша 13 - Академик 1947 (София) 4:3

Елит (София) - ЦСКА 1948 0:1

 

Футбол 5, р. 2011 г., група "А", "Надежда", терен 1

 

ЦСКА 1948 - Спорт за всички 6:2

Славия - ОФК София 3:0,служебно

Шампион (София) - Левски 4:5

Арес (София) - София Спорт 7:0

 

Футбол 5, р. 2011 г., група "Б", "Надежда", терен 3


Витоша 13 - ЦСКА 0:4

Царско село - Вива (София) 4:7

Атлетико Артен (София) - Олимпия (София) 1:1

Барокко (София) - Талант (София) 0:4

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!


-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари