Жребият за 1/8-финалите за Купа БФС ще се тегли в четвъртък, вижте указание за провеждане на турнира

Ваня Николова 09/10/2019 12:00

Жребият за 1/8-финалите в турнира за Купата на БФС ще се проведе в четвъртък, 10 октомври, от 14:00 ч. в градата на ул. "Цар Иван Асен II" №26.

Viasport.bg ще го проследи на живо.

Вижте подробностите в "Указанието за провеждане на турнира":

УКАЗАНИЕ

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТУРНИРА "КУПА БФС"

СЕЗОН 2019/2020г

ФИНАЛНА ФАЗА

1. Жребий за 1/8-финал за трите възрасти на 10.10.2019г. /четвъртък/ от 14:00 часа в сградата на ул. ”Цар Иван Асен II” №26.

2. Система на провеждане:

а/ Две срещи на разменено гостуване;

б/ При равен резултат от двете срещи се взимат под внимание головете на чужд терен,а при ново равенство победителят се определя чрез изпълнение на наказателни удари.

3. Времетраене на срещите от турнира КУПА БФС:

а/ за деца - 70 минути, разпределени в две полувремена по 35 минути;

б/ за юноши мл. възраст - 80 минути, разпределени в две полувремена по 40 минути;

в/ за юноши ст. възраст - 90 минути, разпределени в две полувремена по 45 минути.

4. Във финалната фаза от турнира КУПА БФС всеки отбор може да смени през времетраене на футболната среща и на почивката между полувремената до 4 /четири/ състезатели измежду посочените в протокола на футболната среща до 7 /седем/ резервни състезатели.

5. При сходство на екипите, играе с друг екип отборът гост.

6. Документи за допускане на състезателите до участие:

- редовно заверен футболен паспорт за спортно състезателната 2019/2020 г.

7. Таксите и пътните за съдии и делегат за провеждане на срещите от турнира КУПА БФС се заплащат от ФК/ПФК-домакин съобразен с финансовия правилник на БФС.