Кв. за В група: Гледай Спортист Кайнарджа - Вихър Любен НА ЖИВО ТУК! | Ерани взе сладък реванш от Петкович | Канарчетата излизат за 40 бона | Анадолу Ефес удари Трабзонспор на Калоян Иванов | Скаути от Италия на финала за Купата | Франция тръгна с победа в Световната лига | Рудиша ще бяга в Бирмингам | Преди България - Канада: Очаква се труден мач | Ясни са съдиите за решителния пети мач Лукойл Академик - Балкан | Италия си тръгна от Австралия с пълен комплект от точки | Фотогалерия от мач №4 от финалната серия в НБЛ | Утре Камчия ще бъде домакин на пясъчен полумаратон | Тиана Бартолета скочи над 7 метра за победата в Юджийн

Описание:

Детската футболна школа Лъвчетата е създадена през 1997 г. и е уникална с това, че предлага занимания за момчета и момичета от столичните детски градини.

Възрастови групи

Момчета и момичета от детските градини в София, които са родени през 2003, 2004, 2005 и 2006 г.

Такса: 17 лв. на месец

База:

ДФК Лъвчетата предлага редовни занимания с футбол в 51 детски градини в София.

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове 12.05.2015 | 23:00

Тази вечер имаше усмивки по лицата на момчетата от България U17 след мач на европейското.