Венева-Матеева с победа в Турция | Страхотен старт за България на Световното железничарско първенство | Вавринка възмутен от текст на сайта на "Ролан Гарос" | Шак влезе в собствената си класация за нелепи случки (видео) | Югозападна В група, 29-ти кръг - резултати и класиране | BGvolleyball.com и Viasport.bg отличени със специална купа! | Североизточна В група, 30-ти кръг - резултати и класиране | Гласувайте за Мис и Мистър BGbasket.com 2015! | Костадинов разкри най-лошия сценарий за ЦСКА | Ники Пенчев: Страшно се надявам да играем в Рио (Видео) | Ивет Лалова с олимпийски норматив и на 200 м | Симеон Топузлиев: Страхотно е | Цвети Кирилова събра Кюстендил на ‘Детска атлетика’

ЕЛИТНИ ЮНОШЕСКИ ГРУПИ | Елитна юношеска група до 17 г.

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
20-06-201310:30Черно море (Варна)1 - 0Чавдар (Етрополе)
20-06-201310:30Пирин 2001 (Благоевград)0 - 3Лудогорец (Разград)
20-06-201318:00Черноморец (Бургас)3 - 1ЦСКА (София)
20-06-201318:00Литекс (Ловеч)4 - 0Видима-Раковски (Севлиево)
20-06-201318:00Ботев (Пловдив)1 - 0Славия (София)
20-06-201318:00Левски (София)7 - 0Сливен 2000 (Сливен)
20-06-201318:00Векта (Пловдив)7 - 1Ботев (Враца)
20-06-201318:00Берое (Стара Загора)1 - 1Локомотив (Пловдив)

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове 12.05.2015 | 23:00

Тази вечер имаше усмивки по лицата на момчетата от България U17 след мач на европейското.