Хървати спасяват Тончи от мизерията | Николай Стоянов: Смятам, че отново ще победим Рилски спортист | Фотогалерия от Спартак (Варна) - Тунджа | Петра Квитова се измъкна в 3 сета | Стойчо чака Ало от Армията | Фотогалерия от ЦСКА - Етрополе | Фотогалерия от втория мач Лукойл Академик - Балкан | Томов от Фейсбук: ЦСКА ще загуби милиони при фалит | Железничарите наказаха и домакина Белгия, ще играят за 1-3 място на Световното | Френски национал заменя Цветан Соколов в Халкбанк | Иванов в балкански двубой в Острава | Храни за шампиони | Изберете Най-красивите атлети

Елит-София (София)

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове 12.05.2015 | 23:00

Тази вечер имаше усмивки по лицата на момчетата от България U17 след мач на европейското.