Момчил Караилиев взе бронз на троен, а Атанас Петров поднесе изненадата на овчарски | BGbasket.com, Viasport.bg и Sportmedia.tv излъчват пряко финалите за момичета (14) | Белгия се забавлява (статистика) | Зайцев заби 7 аса в мач от Световната лига | Стоеви донесоха евротитла на своя френски отбор
България U14 с драматични загуби за еврокупите

Националните ни отбори по тенис за юноши и девойки до 14 г. се представиха достойно в първия ден на европейските отборни купи.

Мария Йовкова с 3 титли в бадминтона

Националката при жените Мария Йовкова спечели три златни медала на държавния шампионат по тенис на маса за младежи и девойки до 21 години във Варна.

Черно море и Рилски ще спорят за златото във Варна

Черно море Порт (Варна) - Рилски спортист е финалът на държавното първенство по баскетбол за момчета (U14).

Ботев срещу Черно море на финала на държавното

Ботев (Пловдив) и Черно море ще спорят на финала на държавното първенство по футбол при децата, родени 2001 г. Двубоят е в четвъртък, 30 юни, от 18:00 часа.

Силно второ полувреме прати Монтана на финал

Монтана 2003 е вторият финалист на държавното първенство по баскетбол за момичета (U14). На полуфинала тимът надигра Черно море Одесос с много силно второ полувреме.

Левски на финал след драма със Септември

Левски е първият финалист на държавното първенство по баскетбол за момичета (U14). В много интересен и драматичен двубой "сините" надиграха шампиона в тази възраст Септември 97.

Пласидо Доминго ще пее за децата на Мексико

Тенорът и фондация Реал Мадрид събират пари за социални проекти с концерт на „Бернабеу“.

Атанасов стана европейски шампион по бокс за юноши

Иван Атанасов спечели европейската титла по бокс за юноши на шампионата в унгарския град Капошвар. Той победи по точки на финала Павел Чазов (Русия).

Завърши груповата фаза при момчетата U14

Груповата фаза на държавното първенство по баскетбол за момчета (U14) приключи днес, като още преди мачовете бе ясно кои отбори ще спорят за медалите.

Монтана излъга Левски след почивката и стана първи

Монтана 2003 спечели първото място в група В на държавното първенство за момичета (U14). В решителен двубой за тази позиция тимът надигра Левски с 57:43 след по-силна игра през второто полувреме.

България U14 с драматични загуби за еврокупитеМария Йовкова с 3 титли в бадминтонаЧерно море и Рилски ще спорят за златото във ВарнаБотев срещу Черно море на финала на държавнотоСилно второ полувреме прати Монтана на финалЛевски на финал след драма със СептемвриПласидо Доминго ще пее за децата на МексикоАтанасов стана европейски шампион по бокс за юношиЗавърши груповата фаза при момчетата U14Монтана излъга Левски след почивката и стана първи

Два рекорда на държавното по плуване за деца

Два рекорда бяха подобрени в първите два полудни на държавното лично отборно първенство по плуване за деца до 12 г. в Сандански.

Сашо Сръндев подвластен на три спорта

На националния шампионат по крос-кънтри в Луковит на 5 март изненадващо бронзов медал при юношите до 20 години спечели малко известният Александър Сръндев.

Радев и Радулова триумфираха в Стара Загора

Приключи държавният турнир по тенис за юноши и девойки до 14 г., домакин на който беше ТК "Августа Траяна" в Стара Загора.

Септември 97 спечели група А след силна втора част

Септември 97 завърши на първото място в група А на държавното първенство по баскетбол за момичета (U14) след победа в директния сблъсък.

За силата, достойнството и едно смело момиче

Преди малко повече от 10 дни направих едно интервю с мило и нежно създание точно като Цвети Стоянова.

Споделеният опит на треньора

Във футбола няма място за оправдания. Още по-малко пък за забележки или коментари по адрес на бивши работодатели.

От конкурса: За един спортен празник през по-различен поглед

Публикуваме коментар на Борислав Несторов, изпратен на имейла konkurs.fmg@gmail.com за читателския конкурс на ЕС Медия, част от която е и Viasport.bg.

10 неща, на които всеки баща трябва да научи сина си

Днешните бащи са изключително заети. Винаги бързат за някъде, говорейки по мобилния и завързвайки обувките си с една ръка, докато правят неразбираеми жестове с глава.

Любимите песни на шампионка по тенис (ВИДЕО)

Държавната шампионка по тенис за девойки до 16 години Гергана Топалова е поредният гост в рубриката на Tennis24.bg "Петте любими".

Защо 15-годишният Давид Мавродиев отказа награда от Димитър Бербатов

На 10 юни бяха връчени годишните награди "Успелите деца на България" на фондацията на Димитър Бербатов. Давид Мавродиев за трета година получава приза за благотворителност, но решава да го откаже.

Емил Костадинов: Това е рестарт на футбола ни

Един от четвъртите в света - Емил Костадинов, обяви, че ставащото в българския футбол в последните месеци е рестарт на играта.

От Витоша (Бистрица) четат книги на деца в училище (ВИДЕО)

ФК Витоша (Бистрица) продължава с нетрадиционните за българския футбол инициативи, пише официалният сайт на клуба.

Училищата с нови имена от 15 септември

Повечето от българските училища ще имат нови имена от 15 септември. Това се налага, тъй като от 1 август влиза в сила новият училищен закон.

Отбори от Варна и София триумфираха за Купата на Coca-Cola

Отборите на 7 СОУ “Найден Геров” (Варна) и 133 СОУ “А. С. Пушкин” (София) спечелиха поредното издание на училищния турнир за “Купата на Coca-Cola: Движи се!”.

Сливенски лъвове първи на крикет на маса

Отборът на Сливенски лъвове спечели VIII-я Национален турнир по крикет на маса, който се проведе в спортната зала на Университета по хранителни технологии в Пловдив.