Резултати от контроли при юношите младша U17

Ваня Николова 12/08/2018 13:00

Берое и Лудогорец завършиха 1:1 в контролен мач в Говедарци.

Разградчани поведоха малко след началото на срещата с гол на Петър Георгиев от пряк свободен удар. Берое изравни преди почивката. Точен бе Христо Пенчев.

През втората част старозагорци удариха греда.

Другата контрола в Говедарци между отборите на Левски и Локомотив (Пловдив) също завърши 1:1.

"Черно-белите" поведоха от дузпа, реализирана от Илия Смилянов. След почивката "сините" също имаха възможност да вкарат от 11-метров наказателен удар, но Богдан Костов пропусна. Костадин Илиев бе голмайсторът за Левски, "сините" удариха и греда. През първата част гол на Локомотив не бе зачетен поради засада.

В контролите в Банско Ботев (Пловдив) победи Славия с 1:0, а Левски-Раковски и Ботев (Враца) направиха зрелищно равенство 3:3.

За "жълто-черните" точен бе Бисер Бонев (набор 2003).

Левски-Раковски поведе с 2:0 срещу Ботев (Враца) с голове на Мартин Попов и Георги Вълков. Врачани изравниха с две попадения на Християн Ивов.

След почивката Левски-Раковски отново излезе напред в резултата с гол на Емин Ал-Джунейт. Крайното 3:3 оформи Паоло Петков.

В Сливен Витоша (Бистрица) записа минимален успех срещу Сокол (Марково) с 1:0. Единственият гол бе дело на Филип Иванов в началото на второто полувреме.