Локо НН и Аква спорт тръгнаха с победи

Водна топка
    Viasport 09/04/2017 09:02

Шампионът по водна топка при юношите старша възраст Локомотив Никола Нанов (София) направи първата крачка към осмата си поредна титла от държавно първенство.

Тимът спечели откриващия мач от финалния турнир за група „А“, провеждащ се на столичния закрит басейн „Диана“.

Възпитаниците на Георги Гаджев се наложиха над бургаския Черноморец с 10:5.

В другата среща от потока Аква спорт взе варненското дерби с Комодор с 16:6.

Победителите от двете срещи излизат утре в пряк сблъсък от 15:00 часа, който ще бъде предаван пряко по Viasport.bg, BGswim.com и Sportmedia.TV.

Локо НН има седем поредни титли във възрастта от 2010 г. насам, която е най-дългата серия в момента във всички набори за двата пола.

В същото време тече и битката от група „Б“, за определяне на класирането от 5-о до 8-о място. Предстои по още един турнир.