И в Русе откриха талантите в атлетиката

Лека атлетика
    BGathletic.com 03/05/2017 10:39

Голям интерес за състезанието откриващо талантливите деца в леката атлетика отбеляза вторият регионален турнир от Националните детски атлетически игри „Атлетиката търси таланти“ в Русе.

РЕЗУЛТАТИ, ВИЖТЕ ТУК

Състезанието беше продължение на веригата, която стартира във Варна, а на 7 май достига в София. Финалът е също в столицата - на 10 юни, на което ще могат да стартират класиралите се до осмо място в беговите дисциплини от трите регинални турнира. Класиралите се до шесто в скоковете, както и четирите най-добри щафетни отбора.

Очаква се софийският регионален турнир да привлече най-много състезатели. 300 деца от цялата страна, не само от близките до столицата населени места, ще премерят сили в неделя. Заявки са подали от 34 клуба.

Медийни партньори на Национални детски атлетически игри  „Атлетиката търси таланти“ са BGathletic.com и Viasport.bg

Постиженията на призьорите от региналния турнир в Русе, вижте ТУК.

В кои възрасти и дисциплини се търсят таланти, ТУК.