Черно море (2004) победи Ботев на "Колония къп"

Viasport 13/06/2017 17:20

Черно море победи с 3:1 Ботев (Пловдив) при децата, родени през 2004 година, в първата среща за деня на международния футболен турнир "Колония къп" в Кранево и Златни пясъци.

Двата отбора направиха много здрав мач, а малките "моряци", водени от Станислав Стоянов, спечелиха с голове на Милен Николов, Николай Златев и Красиан Колев. За "канарчетата" точен бе Огнян Симеонов.

Това бе втора победа за децата на Черно море. В тази възраст в "Колония къп" участват още отборите на Цървена звезда, Лудогорец, Борац Баня Лука и Спартак (Плевен).

При родените през 2005 г. Цървена звезда победи Стяуа (Букурещ) с 2:0 в очаквана с голям интерес среща в Златни пясъци. Резултатът бе открит от Владисавлевич през първото полувреме, а след почивката Стоисавлевич вкара второто попадение. Това бе втора победа за Цървена звезда.

Цървена звезда - Стяуа (Букурещ) 2:0

Утре от 11:10 часа малките "звездаши" ще играят със Славия, а Стяуа среща в 13:20 ч Борац (Баня Лука).