Поредно злато за Димитър Исаев

Скокове във вода
    Viasport 13/07/2017 12:53

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ Димитър Исаев спечели трети златен медал от международния турнир по скокове във вода за „Купа София”. Надпреварата се провежда на столичния басейн „Диана“.

Този път 18-годишният софиянец победи от 3-метровия трамплин с резултат 214,90 точки. След него останаха Георги Димов и представител на Гърция.

Това е трето злато за Исаев, който в първия ден на турнира бе непобедим и в двата старта, в които участва.

Митко триумфира първо на скоковете от кула.

След това в тандем с Джорджия Балева бях най-добри в отборната надпревара на съчетаните скокове от кула и 3-метров трамплин като постигнаха общ сбор от 265,85 точки.

Днес Исаев ще участва на 1-метров трамплин.