Вижте треньорите в ДЮШ на Септември и ДИТ

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 08/09/2017 16:55
Вижте треньорите в ДЮШ на Септември и ДИТ

Viasport.bg продължава да представя треньорите във водещите детско-юношески школи в страната.

 

Днес ще ви запознаем с част от специалистите в ДЮШ на Септември и ДИТ.

 

Любомир Божанков е новото име в школата на ДИТ. Както вече Viasport.bg писа, той пристига от Славия и води тима на родените през 2003 г. 

 

Вижте треньорите и отбори в ДЮШ на Септември и ДИТ, както и първенствата, в които участват.

 

Септември ДЮШ


Юноши старша „А”, родени след 1 януари 1999 г.

Елитна юношеска група до 19 г. и Купа БФС за 2000 г.

Треньор: Антон Кирилов

 

Юноши младша „А“, родени след 1 януари 2001 г.

Елитна юношеска група до 17 г.

Треньор: Христо Коилов

 

Юноши младша  „Б“, родени след 1 януари 2002 г.

Градско първенство и Купа на БФС

Треньор: Кирил Пенев

 

Деца „А“, родени след 1 януари 2003 г.

Елитна група до 15 г., Югозападна Зона

Треньор: Николай Годжев

 

Деца „Б“, родени след 1 януари 2004 г.

Градско първенство и Купа на БФС

Треньор: Димитър Георгиев

 

Деца „Б“, родени след 1 януари 2004 г. (втори отбор - Олимпиец)

Градско първенство и Купа на БФС

Треньор: Огнян Абаджиев

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2005 г.

Градско първенство по футбол 11

Треньор: Младен Стоев

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2005 г.  (втори отбор - Олимпиец)

Градско първенство по футбол 11

Треньор: Огнян Абаджиев

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2006 г.

Градско първенство по футбол 9

Треньор: Любомир Грозданов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2007 г.

Градско първенство по футбол 7

Треньор: Веско Петров

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2008 г.

Градско първенство по футбол 7

Треньор: Христо Пъпанов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2009 г.

Градско първенство по футбол 5

Треньор: Христо Пъпанов

 

 

ДИТ ДЮШ

 

Юноши старша „А”, родени след 1 януари 1999 г.

София Юноши старша Зона

Треньор: Емил Петков

 

Деца „А“, родени след 1 януари 2003 г.

Елитна група до 15 г., Югозападна Зона

Треньор: Любомир Божанков

 

Деца „Б“, родени след 1 януари 2004 г.

Градско първенство и Купа на БФС

Треньор: Румен Гълъбов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2005 г.

Градско първенство по футбол 11

Треньор: Ясен Даскалов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2006 г.

Градско първенство по футбол 9

Треньор: Адриан Босев

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2007 г.

Градско първенство по футбол 7

Треньор: Николай Панайотов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2008 г.

Градско първенство по футбол 7

Треньор: Адриан Босев

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2009 г.

Градско първенство по футбол 5

Треньор: Николай Панайотов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2010 г.

Треньор: Адриан Босев

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2011 г.

Треньор: Ангел Христов

 

Подготвителна група деца, родени след 1 януари 2012 г.

Треньор: Николай Куцаров


-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари

Иван Цветанов: Школата на Ботев ще работи по нова методика от 2018-а

Иван Цветанов: Школата на Ботев ще работи по нова методика от 2018-а 18.10.2017 | 11:26

Изминаха малко повече от три месеца откакто Иван Цветанов стана директор на детско-юношеската школа на Ботев (Пловдив).

още по темата»

Валентин Андреев: Целя се в медал от младежката олимпиада

Валентин Андреев: Целя се в медал от младежката олимпиада 12.10.2017 | 09:00

Валентин Андреев е роден в Балчик и там живее. В морския град 15-годишният лекоатлет се занимава с любимата си дисциплина - хвърляне на чук.

още по темата»

Децата играха... заболя ли?!

Децата играха... заболя ли?! 11.10.2017 | 17:48

Тези думи са за едни деца и тяхните треньори и ръководители.

още по темата»