Локомотив (София) вкара 5 на Септември при младшата

Ваня Николова 23/09/2017 15:55

Локомотив (София) постигна изразителна победа с 5:0 над Септември (София) в среща от четвъртия кръг на столичното първенство при юношите младша възраст, родени 2001-2002 година.

Мачът се игра на изкуствения терен на стадион "Локомотив".

Домакините не срещнаха затруднения, владееха изцяло събитията на терена, вкараха 5 гола, пропуснаха и други опасни положения. С по две попадения се отличиха Кирил Сашов и Алекс Любенов.

"Червено-черните" поведоха още в 10-ата минута. След изпълнение на корнер играч на гостите в опит да изчисти продължи топката към Кирил Сашов, който я прати в мрежата за 1:0.

Само две минути по-късно "железничарите" удвоиха. Алекс Любенов с удар от границата на наказателното поле направи 2:0.

В 17-ата минута Локомотив нанесе трети удар. При атака отляво вратарят на гостите Алекс Алексов излезе към фланговия футболист на домакините, но бе надигран. Топката бе центрирана в наказателното поле, Кирил Сашов отправи удар, но стражът на Септември успя да се върне и да избие. При добавката обаче нямаше какво да направи и капитанът Михаил Иванов вкара за 3:0.

В самия край на първото полувреме Даниел Митев от тима на Септември напусна принудително терена със съмнения за счупена лява ръка.

В 44-ата минута играчът на Септември Константин Андонов фаулира Михаил Иванов в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Зад топката застана Кирил Сашов, който бе точен за 4:0.

Гостите отправиха 2-3 удара към вратата на Локомотив, но така и не стигнаха до чисто положение.

За домакините Алекс Любенов и Венелин Йотовски пропуснаха няколко добри ситуации, за да се стигне до 76-ата минута, в която Локомотив отново надигра защитата и вратаря на Септември, Любенов получи на празна врата, за да оформи крайния резултат.

----

Локомотив (София) - Септември (София) 5:0

1:0 Кирил Сашов (10), 2:0 Алекс Любенов (12), 3:0 Михаил Иванов (17), 4:0 Кирил Сашов-дузпа (44), 5:0 Алекс Любенов (76);

Локомотив (София): Василен Милушев, Пламен Ценов, Любослав Асенов, Константин Нинов (Кристиян Кандов), Мартин Биберов, Виктор Димитров (Павлин Матовски), Алекс Любенов, Цветомир Цоков (Бисер Пантелеев), Михаил Иванов-капитан, Иван Петков (Венелин Йотовски), Кирил Сашов (Стоил Пантелеев);

Треньор: Виктор Михайлов;

Септември: Алекс Алексов, Мирослав Божилов (Иван Димитров), Васил Младенов, Даниел Митев (Константин Андонов), Климент Иванов, Алекс Гайдев, Силвестър Сладунов (Любомир Антонов), Антонио Ангелов-капитан, Любомир Лукач (Антонио Аврамов), Джейхан Юсеин (Антонио Петров), Валентин Венков (Божидар Илиев);

Треньор: Михаил Михайлов;

Съдии: Костадин Кръстев, Иван Радославов и Мартин Станчев;

Делегат на БФС: Пандо Кобуров;

Жълти картони: Джейхан Юсеин, Валентин Венков, Силвестър Сладунов, Антонио Ангелов, Мирослав Божилов (Септември); Пламен Ценов, Стоил Пантелеев (Локомотив София);

София, ст. "Локомотив", изкуствен терен - 30 зрители.