U19: Трудни победи за ЦСКА и Левски (миниобзор)

Viasport 01/10/2017 19:25

ЦСКА и Левски спечелиха победи в последните мачове от осмия кръг на Елитната юношеска група до 19 г.

Те обаче не дойдоха никак лесно, първият и вторият в класирането излязоха срещу неудобни противници, които ги затрудниха.

Така в момента “червените” са първи, а “сините” втори на 3 точки, като изпреварват по голова разлика Септември.

Останалите срещи от кръга се играха вчера.

----

Марек (Дупница) - Левски 0:2 (0:1)

По един гол през двете полувремена, разписаха се съответно Йоан Гаврилов и Станислав Иванов.

Домакините дадоха битка на “сините” на традиционно негостоприемния стадион “Бончук”. Имаше и публика, която даде много от себе си, за да вгорчи визитата на столичния отбор.

Левски е в серия от четири поредни победи.

----

ЦСКА-София - Дунав (Русе) 1:0 (1:0)

Ранен гол на Даниел Йорданов още в 4-ата минута реши спора. “Червените” обаче не съумяха да затворят срещата с втори гол и можеха да съжаляват.

Дунав опита максимално да затрудни домакините, имаше бързи атаки и няколко добри възможности за гол.