Спортна екипировка за 700 лв. дават на Мастърс у нас

Тенис
    Viasport 05/10/2017 11:44

От 9-и до 11 октомври на кортовете на Националния тенис център в София ще се проведе Мастърс турнирът за момчета и момичета до 12 г. и юноши и девойки до 14 г. "За наградите на Lotto от SPORT DEPOT“.

В надпреварата ще се включат осемте най-добри български състезатели в отделните възрасти. Голямата награда за победителите във всяка категория пък е спортна екипировка за 700 лв.

През тази година младите ни родни тенисисти постигнаха изключително много международни успехи. Девойките до 14 г. се класираха на световно първенство.

Много първи места спечелиха на международни турнири и състезателите ни до 12 г.

Наградите в предстоящия Мастърс са осигурени от марката спортни магазини, на която е кръстен.

Шампионите ще получат екипировка с марка Lotto на стойност 700 лева. Класиралите се на второ място ще бъдат наградени с екипировка на стойност 300 лв.