Славия с победа и загуба на турнир в Лесковац

Viasport 09/10/2017 16:20

Mъжкият отбор на Славия, който е съставен изцяло от юноши на клуба, участва през уикенда на силен международен турнир по волейбол в сръбския град Лесковац заедно с домакините от Дубочица (Лесковац), Напредак (Крушавац) и Вардар (Скопие).

В първата среща "белите" се изправиха срещу домакините и след оспорвана битка загубиха с 1:3 гейма.

В мача за трето място Славия срещна Вардар (Скопие) и след отлична игра победи категорично с 3:0 гейма.

"Белите" продължават да се подготвят за старта във Висшата лига, като първият им двубой е срещу отбора на Град (Белоградчик).

Мачът е в събота от 18:00 ч в спортна зала "Панайот Пондалов".