Голово шоу на Ботев 57 - Септември в младшата

Ваня Николова 05/11/2017 14:25

7 гола паднаха на двубоя Ботев 57 - Септември в зоналното столично първенство при юношите младша възраст, родени 2001-2002 година. Символичните гости спечелиха с 4:3.

Септември откри резултата в 15-ата минута. След центриране от корнер топката стигна до Кристиян Стефанов, който от малък ъгъл я прати във вратата на домакините за 1:0.

В 27-ата минута минута Делян Ганев удвои аванса на "гостите" с удар от дистанция. Малко по-късно Мартин Тодоров направи класическа преднината на Септември също с далечен изстрел.

5 минути преди почивката Ботев 57 създаде най-чистото си положение за първата част. Георги Василев бе изведен на добра позиция, но стреля право във вратаря на Септември.

В 46-ата минута Ботев върна един гол. Ергюн Дрянов центрира отляво и Кенан Бачков с глава вкара за 1:3.

3 минути по-късно Мариян Великов от състава на Септември със страхотно воле се разписа за 4:1.

Следващият красив момент в мача бе в 54-ата минута. След центриране от корнер за Ботев 57 Румен Янков с глава отбеляза за 2:4.

Крайния резултат оформи Георги Станимиров, който получи кълбото в наказателното поле и с прецизен удар направи 3:4.

----

Ботев 57 - Септември (София) 3:4

0:1 Кристиян Стефанов (15), 0:2 Делян Ганев (27), 0:3 Мартин Тодоров (31), 1:3 Кенан Бачков (46), 1:4 Мариян Великов (49), 2:4 Румен Янков (54), 3:4 Георги Станимиров (65);

Ботев 57: Мариан Тричков, Кристиян Шуков, Теодор Петров, Георги Станев-капитан, Ергюн Дрянов, Николай Андонов (Михаил Страхилов), Румен Янков (Викторио Николов), Георги Станимиров (Георги Карамучев), Георги Василев (Иван Иванов), Борислав Алексиев (Николай Митев), Кенан Бачков;

Треньор: Бисер Велков;

Септември: Явор Рашев, Петър Иванов, Кристиян Стефанов, Мирослав Делков, Мариян Великов, Никола Неделчев, Асен Либяховски, Борис Димитров, Делян Ганев, Мартин Тодоров, Васил Бакалов (Севастиан Георгиев);

Треньор: Кирил Пенев;

Съдии: Калоян Георгиев, Димитър Мекушин и Андрей Горанов;

Делегат на БФС: Цветан Трифонов

Жълти картони: Кенан Бачков, Кристиян Шуков, Георги Карамучев (Ботев 57); Петър Иванов, Мартин Тодоров (Септември);