Чавдар (Етрополе) спечели гостуването си на Барокко

Ваня Николова 26/11/2017 16:45

Чавдар (Етрополе) спечели с 3:1 гостуването си на Барокко в среща от 14-ия кръг на зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през 2001-2002 г.

Мачът се игра на стадион "Бонсист".

През първото полувреме гостите се възползваха максимално от грешките на Барокко, което определи и крайния изход на двубоя. Чавдар поведе още във втората минута. Домакините сбъркаха пред наказателното си поле, Силвестър Станиславов овладя, напредна и подаде към Кирил Василев, който откри.

В средата на полувремето гостите удоиха аванса си. Играчите на Барокко допуснаха нова грешка в близост до собствената си врата, което позволи на Кирил Василев да се разпише за втори път в мача.

В 34-ата минута Василев оформи своя хеттрик. Той вкара от пряк свободен удар.

Минута преди края Мартин Христов отправи и първи точен изстрел към вратата на Чавдар, но стражът на гостите Борислав Иванов улови.

След почивката домакините заиграха по-смело в атака. Добре изпъленен пряк свободен удар на Борис Маринов бе отразен от Борислав Иванов.

След час игра Барокко имаше страхотен шанс да намали, след като бе отсъдена дузпа за нарушение на Дарин Димитров срещу Стамен Манчев. Ударът от бялата точка на Мартин Милчев обаче бе спасен от вратаря на Чавдар Борислав Иванов.

Въпреки пропуска домакините продължиха да търсят почетен гол. На няколко пъти Борислав Иванов се намеси решително след изстрели на Александър Константинов, Иван Кулинов и Николай Йорданов.

В 77-ата минута Борис Петров вкара с глава след центриране от корнер, с което оформи крайния резултат.

----

Барокко - Чавдар (Етрополе) 1:3

0:1 Кирил Василев (2), 0:2 Кирил Василев (18), 0:3 Кирил Василев (34), 1:3 Борис Петров (77);

Барокко: Кирил Трохаров (Димитър Димитров), Александър Константинов, Илия Стоянов (Виктор Димитров), Мартин Милчев-капитан, Самуил Симеонов (Виктор Янакиев), Стамен Манчев (Калин Зашев), Иван Кулинов, Димитър Велев (Борис Петров), Николай Йорданов, Борис Маринов (Недялко Иванов), Мартин Христов (Александър Паунов);

Треньор: Веселин Ангелов;

Чавдар (Етрополе): Борислав Иванов, Силвестър Станиславов (Веселин Веселинов), Иво Бешев (Иван Петров), Мартин Петров (Валентин Търнов), Дарин Димитров, Иво Хайрилов (Мартин Христов), Кирил Кирев (Стефан Илов), Кирил Василев, Франческу Гатту (Симеон Тасев), Антонио Нейков (Янис Дерменджиев), Милен Янков-капитан;

Треньор: Тодор Василев;

Съдии: Николай Рамунски, Георги Петров и Ивайло Петров;

Делегат на БФС: Емил Вулов;