ЦСКА и Левски с по две победи през уикенда

Ани Колева 20/02/2018 14:35
Младите волейболисти на ЦСКА и Левски (София) записаха по две победи през уикенда, съответно с момчетата U15 години и юношите U17, в кръговете от софийското градско първенство.

"Червените" имаха по-трудна задача, като гостуваха на Софийски университет в залата на Биолигическия факултет. Първо момчетата постигнаха победа с 3:0 над домакините, а след това юношите надиграха съперника с 3:1.

"Сините" пък гостуваха на Септември, като и двете селекции записаха чисти победи с по 3:0 гейма в залата на стадион "Септември".

Така при момчетата съставът на ЦСКА оглавява класирането в София, като е първенец с десет победи, една затуба и 30 точки. Левски е на втора позиция с девет победи, две загуби и 27 точки.

Победа в този кръг отбеляза и Люлин, като надигра Славия с 3:0 гейма. С това люлинци са на четвърто място в подреждането с шест победи, четири загуби и 16 точки, но и мач по-малко. Славия е на трета позиция със седем победи, четири загуби и 19 точки.

Програма, резултати и временно класиране за момчета U15, вижте тук.

При юношите първенец е тимът на Славия, който надигра ВА Стойчев-Казийски с 3:0. С това "белите" записаха осма победа, като с една загуба и 24 точки оглавяват класирането. Втори е тимът на Левски със седем победи, две загуби и 20 точки. На трета позиция се нарежда ЦСКА с шест победи, четири загуби и 19 т.

Програма, резултати и временно класиране за юноши U 17, вижте тук.