ЦСКА 1948 с класика срещу Барокко при старшата

Ваня Николова 22/04/2018 18:45

ЦСКА 1948 победи с 3:0 Барокко в среща от 30-ия кръг на зоналното първенство при юношите старша възраст, родени през 1999-2000 г.

Мачът се игра при голяма жега на стадион "Бонсист" в столицата.

През първата част нямаше много положения. Първото бе пред вратата на ЦСКА 1948 и дойде след грешка при изнасянето на топката от "червените". Виктор Брайков бе изведен на чиста позиция, но не успя да преодолее вратаря на гостите Християн Александров.

След около 20 минути игра Георги Найденски отправи удар, но отново не затрудни стража на ЦСКА 1948.

След почивката "червените" имаха повече положения и спокойно можеха да победят и с по-голям резултат.

Александър Стоянов удари греда за гостите в 65-ата минута. Пет по-късно ЦСКА 1948 откри. Емилиан Христов бе точен с глава след центриране отляво.

В 75-ата минута Венцислав Маламов покачи на 2:0 от дистанция.

Домакините отговориха с удар на Михаил Геновски, който бе спасен от вратаря на "червените".

В края Томас Младенов оформи класиката за ЦСКА 1948 с изстрел от границата на наказателното поле.