Славия продължава в спора за титлата

Ани Колева 23/04/2018 15:05
Славия ще бъде сред участниците на държавните финали по волейбол за момчета до 15 години (родени 2003/2004 г).

"Белите" спечелика група Г от квалификационните турнири (бевши зонални), мачовете от която се играха в зала "Арпезос" в Кърджали, с участието още на домакините от Арда, Хан Аспарух (Исперих) и Монтана Волей.

Славистите постигнаха три победи над съперниците си и взеха единствената директна квота за финалите.

На второ място е една загуба завърши тимът на Арда. Трети са представителите на Монтана Волей.

Двата тима продължават борбата за участие сред най-добрите на допълнителни квалификации.

Последен остана тимът на Хан Аспарух, който отпада от по-нататъшна борба.

Резултати и класиране от група Г на квалификациите, вижте тук.

Досега класирали се отбори за държавните финали: ЦСКА от група А, Левски София от група Б, Марек (Дупница) от група В и Славия от група Г.