U17: Лудогорец обърна Септември в края (обзор)

Ваня Николова 29/04/2018 21:25

Последните три срещи от 25-ия кръг в Елитната U17 се играха днес.

В ранния мач Лудогорец обърна Септември за десет минути в края на мача.

В следобедните двубои Сокол и Славия направиха 1:1, а Монтана и Левски-Раковски завършиха 2:2.

Вижте най-интересното от днешните мачове.

----

Лудогорец - Септември 3:1 (0:1)

Лудогорец победи Септември, въпреки че десет минути преди края губеше в резултата. Столичани поведоха в 10-ата минута с гол на Александър Тодоров.

След почивката домакините натиснаха, а пропуски направиха Петър Караангелов, Георги Бабалиев и Велислав Минков. В 70-ата минута Караангелов проби по фланга и намери Преслав Петков, който изравни.

Пет минути по-късно, при контраатака, Петър Георгиев подаде към Димитър Жеков и последният изведе Лудогорец напред - 2:1. В последната минута Николай Георгиев вкара за 3:1.

----

Сокол (Марково) - Славия 1:1 (1:0)

В самото начало на мача Георги Илиев от състава на Славия излезе сам срещу вратаря на домакините, но не успя да го преодолее.

Сокол откри през първата част, когато Даниел Димитров бе точен за 1:0. В 55-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Стефан Шопов получи втори жълт картон.

Пропуски за "белите" направиха Димитър Ненчов на два пъти, Красимир Панчев и Божидар Георгиев. Изравнителното попадение падна в 70-ата минута, а негов автор стана Георги Илиев.

----

Монтана - Левски-Раковски 2:2 (2:2)

Гостите повеждаха на два пъти в резултата, а домакините изравняваха. Всички попадения бяха реализирани преди почивката.

Резултатът бе открит в 9-ата минута, когато Георги Замфиров от тима на Монтана си отбеляза автогол.  Шест минути по-късно Никола Николов изравни от дузпа.

В 33-тата минута Давид Димитров отново изведе Левски-Раковски напред в резулата. Малко преди края на първата част Никола Николов се разписа за втори път и оформи крайния резултат.