Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 21/09/2019 18:50
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

На 21 септември вижте кои мачове се играха в елитните, столичните и зонални първенства.   

 

Тази събота и неделя започват шампионатите при подготвителните групи, от футбол 5 до футбол 11, в София.

 

Очаквайте резултатите първо във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като Viasport.bg има и мобилна версия. Ще я намерите на m.viasport.bg.

 

Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 19 г.

 

Верея - ОФК Янтра 2019 (Габрово) 1:2

Левски - Ботев (Пловдив) 2:0

ЦСКА - Локомотив (Пловдив) 2:0

Монтана - Черно море 1:1

ОФК Пирин (Благоевград) - Берое  0:2

Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2:2

Лудогорец - Септември5:3, РЕПОРТАЖ


Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК

 

Елитна юношеска група до 17 г.

 

Лудогорец - Сокол (Марково) 3:1, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

 

Елитна юношеска група до 15 г.

 

Лудогорец - Витоша 13 4:0, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

 

Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г.

 

ЦСКА - Национал 8:0

 

Деца "Зона", р. 2005-2006 г.

 

РД Спорт - Кюстендил 4:0

Левски-Раковски - ОФК Пирин (Благоевград) 1:2

Ботев 57 - Олимпиец (София) 1:1

Метал 2002 (Перник) - Миньор (Перник) 1:1

Витоша (Бистрица) - Царско село 1:2

ЦСКА 1948 - Хебър (Пазарджик) 9:0

Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 10:1

 

Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 г.

 

ОФК Пирин (Благоевград) - Елит-София 3:0

Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе) 17:0

Елин Пелин - Младост 2015 (София) 5:1

Конкордия (София) - Локомотив (София) 1:2

 

Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2003-2004 г.

 

Мрамор (София) - Ботев 57 (София) 1:4

Левски (Чепинци) - Барокко (София) 1:2

Надежда (Доброславци) - Царско село 0:4

 

Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2006 г.

 

Ботев 57 - Витоша 13 4:2

 

Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2006 г.

 

Надежда (Доброславци) - Сердика (София) 3:5

Спартак-2015 (София) - Интернационал (София) 7:0

Олимпия (София) - Орловец-2015 (Кокаляне) 2:1

София Спорт (София) - РД Спорт (София)  1:1


Футбол 11, р. 2007 г. - група "А", комплекс "ДИТ"

 

Царско село - ЦСКА 2:3

Левски-Раковски - Елит (София) 2:0

Олимпия (София) - Велбъжд (Кюстендил) 1:0

Развитие на млади футболисти - Витоша 13 0:2

 

Футбол 11, р. 2007 г. - група "В", Костинброд

 

Миньор (Перник) - Сливнишки герой 0:2

ЦСКА 1948 - Костинброд 9:1

Локомотив (София) - Спортист 13 (София) 4:0

Победа 2013 (София) - Олимпиец (София) 11:0

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "А", "Грийн спорт"

 

 Левски - Ком 98 (Годеч) 0:2

 ФК Пловдив - Славия 1:1

 Арес (София) - Септември 0:4

 Н Спорт - Барокко 5:1

 София Спорт - Левски-Раковски 1:0

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "В", "57-о училище"

 

Спорист 2006 (Драговищица) - Витоша (Бистрица) 1:11

Локомотив (София) - Спартак-2015 (София) 4:1

Спортист 13 (София) - Лъвчета (София) 0:6

Сердика (София) - Царско село (София) 0:6

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "Д", "Обеля"

 

София 2010 - Мрамор (София) 0:5

Банкя 2009 - Балкан (Ботевград) 0:1

Миньор (Перник) - ОФК София 2:2

Младост 2015 (София) - ДАФ (София) 7:1

 

Футбол 7, р. 2009 г. - група "А", "ДИТ - зала"

 

Славия - Спортист 13 (София) 11:0

Левски 2 - Ултраспорт (София) 15:1

Н Спорт - Барокко (София) 21:0

Кремиковци (София) - Ферион (София) 3:0

ЦСКА - Септември 10:1

Развитие на млади футболисти - Металург 1957 (Перник) 1:3

ДИТ Спорт - Витоша (Бистрица) 0:1

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "А", "Спортна София", Зона Б-5

 

Национал - Арес (София) 0:3

Щурче (София) - Талант (София) 2:2

Царско село - Метал 2002 (Перник) 3:0

Ком - 98 (Годеч) - София Спорт 1:4

Олимпия (София) - Барокко (София) 13:0

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "В", "НСА"

 

Металург 1957 (Перник) - Железница (София) 2:2

Витоша (Бистрица) - Академик 1947 (София) 1:4

Младост 2015 (София) - ЦСКА 1948 1:5

Витоша 13 - Елит (София) 0:8

 

Футбол 5, р. 2011 г., група "А", "Надежда", терен 1

 

Левски - ОФК София 0:3

Славия - Спорт за всички 8:2

Арес (София) - Лъвчета (София) 3:2

Шампион (София) - София Спорт 1:1

 

Футбол 5, р. 2011 г., група "Б", "Надежда", терен 3

 

ЦСКА - Вива (София) 2:2

Царско село - Барокко (София) 3:3

Витоша 13 - Елит (София) 3:0

Олимпия (София) - София 2010 3:0

Талант (София) - Атлетико Артен (София) 3:1

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!


-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари