U17: ЦСКА с успех в Марково

Viasport 28/09/2019 18:10

Юношите младша възраст на ЦСКА надиграха като гости Сокол (Марково) с 2:1  в среща от седмия кръг на Елитната група U17.

И трите попадения бяха отбелязани през второто полувреме. Преди почивката Станимир Марински пропусна две положения за домакините.

Цветомир Цанев изведе "армейците" напред в резултата в 55-ата минута след ъглов удар.

Сокол изравни в 70-ата минута също след корнер. Захари Котетеров беше точен за 1:1.

Победния гол реализира Калоян Стоилов в 81-ата минута след контраатака. ЦСКА завърши мача в намален състав, след като в 89-ата минута Мартин Сотиров получи втори жълт и беше изгонен.

В петък Ботев (Пловдив) победи Спартак (Варна) с 3:0. Останалите шест срещи от кръга са в неделя, 29 септември.