Жребий за 1/8-финалите за Купа БФС, вижте всички двойки

Футбол
Добави в Svejo
    Ваня Николова 10/10/2019 13:45
Жребий за 1/8-финалите за Купа БФС, вижте всички двойки

От 14:00 ч. днес се проведе жребият за 1/8-финалите в турнира за Купа БФС при юношите старша, младша възраст и деца.

 

Viasport.bg го проследи на живо. Вижте двойките.

 

1/8-финали

 

Юноши старша възраст – родени 2002 г.


Първи срещи - 15.10.2019 г. (вторник), 15:00 ч.


Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив), Марково

Локомотив (Горна Оряховица) - Славия, ст. "Локомотив"

Левски - Септември, ст. "Г. Аспарухов", изк. терен

Ботев 57 - ЦСКА, 57-о училище

11:00 ч. Берое - Лудогорец, спортна база "Берое"

Етър - Дунав (Русе), ст. "Хр. Ботев", Дебелец

11:00 ч. Черноморец (Бургас) - Монтана, ст. "Черноморец"

11:00 ч. Черно море - Локомотив (Пловдив), ст. "Корабостроител"


Срещи реванш - 21.10.2019 (понеделник), 15:00 ч.

 

Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково), "Коматево"

Славия - Локомотив (Горна Оряховица), ст. "Славия"

Септември - Левски, Герман

ЦСКА - Ботев 57, Панчарево

05.11.2019/ 11:00 ч. Лудогорец - Берое, "Гнездо на орли"

Дунав (Русе) - Етър, ст. "Дунав"

11:00 ч. Монтана - Черноморец (Бургас), ст. "Огоста", изк. терен

11:00 ч. Локомотив (Пловдив) - Черно море, ст. "Локомотив", изк. терен



Юноши младша възраст - родени 2004 г.


Първи срещи - 28.10.2019 г. (понеделник), 14:00 ч.


Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив), ст. "Локомотив", изк. терен

11:00 ч. Нефтохимик - ЦСКА, Българово

11:00 ч. Левски - Царско село, ст. "г. Аспарухов", изк. терен

Национал - Берое, НСА

12:00 ч. Лудогорец - Славия, "Гнездо на орли"

Спартак 1919 (Плевен) - Черно море, ст. "Бели орли"

Спартак (Пловдив) - Етър, спортен комплекс "Спартак"

11:00 ч. Спартак (Варна) - Монтана, Спорт Палас


Срещи реванш - 06.11.2019 (сряда), 14:00 ч.


Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив), "Коматево"

13:30 ч. ЦСКА - Нефтохимик, ВТУ "Т. Каблешков"

Царско село - Левски, Царско село

Берое - Национал, ст. "Берое", изк. терен

11:00 ч. Славия - Лудогорец, ст. "Славия"

11:00 ч. Черно море - Спартак 1919 (Плевен), ст. "Корабостроител"

Етър - Спартак (Пловдив), ст. "Хр. Ботев", Дебелец

11:00 ч. Монтана - Спартак (Варна), ст. "Огоста", изк. терен

 

Деца – родени 2006 г.

 

Първи срещи- 28.10.2019 г. (понеделник), 14:00 ч.

 

Национал - Славия, НСА

Дунав (Русе) - Черноморец (Бургас), ст. "Дунав"

Левски - Спартак  1919 (Плевен), ст."Г. Аспарухов"

10:00 ч. Лудогорец - ЦСКА, "Гнездо на орли"

11:00 ч.Черно море - Ботев (Пловдив), ст. "Корабостроител"

11:00 ч. Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив), ст. "Хр. Ботев"

Спартак (Пловдив) - Етър, ст. "Т. Диев"

Берое - Септември, ст. Берое", изк. терен

 

Срещи реванш - 06.11.2019 (сряда) 14:00 ч.


Славия - Национал, ст. Славия"

Черноморец (Бургас) - Дунав (Русе), ст. "Черноморец"

Спартак  1919 (Плевен) - Левски, ст. "Бели орли"

11:30 ч. ЦСКА - Лудогорец, ВТУ "Т. Каблешков"

11:00 ч. Ботев (Пловдив) - Черно море, "Коматево"

Локомотив (Пловдив) - Ботев (Враца), ст. "Локомотив"

12:00 Етър - Спартак (Пловдив), ст. "хр. Ботев", Дебелец

Септември - Берое, 57-о училище


Заб. В програмата могат да настъпят промени. Очаквайте пълната програма в следващите дни в рубриката ни Първенства.


-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари