СНИМКИ от Оскар Е.Л. - Берое 1:3 в Елитната до 19

Viasport 25/08/2013 21:59

Берое победи столичния Оскар Е.Л. с 3:1 като гост в третия кръг от Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на стадион "Обеля", където домакинства новакът в дивизията Оскар.

ФОТОГАЛЕРИЯ, ВИЖТЕ ТУК

Александър Манолов изведе гостите в 3-тата минута, а Кристиян Илиев изравни за Оскар 23-тата с глава, като засече центриране от корнер.

Старозагорци получиха дузпа в 48-ата, превърната в гол от Ангел Костов, а вратарят на софиянци Едуард Мечикян видя жълтия картон за нарушението.

Девет минути преди края Венцислав Иванов осигури втора победа за Берое от началото на сезона. Отборът е и с мач по-малко, срещата с Левски в I кръг бе отложена.

Обективът на нашия фотограф улови третото попадение на беройци днес. А също така едно познато лице - на Митко Джоров. Уточняваме, че специалистът не е на работа в Оскар, а само помага с опита си временно на отбора в U19. По-рано тази година той оказа методична подкрепа на клуба, преди да замине на гости на Велко Йотов в САЩ.