Евроколеж U19 обърна Локо насред Лаута - 6:3 (ВИДЕО)

Viasport 15/09/2013 21:45

Юношите старша възраст на Локомотив (Пловдив) допуснаха загуба от Евроколеж с 3:6 насред Лаута във вълнуващ мач от втория кръг в  първенството на областната пловдивска U19.

А възпитаниците на Васил Кръстев поведоха с 2:0 с голове на Митков и Десятков до 27-ата минута. Вторият направи пропуск и вместо резултата да стане разгромен, съперникът взе инициативата. В 40-ата минута Кюлюнков намали, а секунди по-късно вратарят на Локомотив Георги Гешев започна поредицата си слаби отигравания с неразчетено излизане, при което игра с ръка извън наказателното поле, но съдията му спести червен картон.

След почивката Георги Митков излезе на чиста позиция, но бе пометен от вратаря Апостол Стоянов, миг след като успя да отправи топката в аут. Реферът Малинов демонстрира странно разбиране на правилата и не посочи бялата точка, може би назначил авантаж. Десятков отново изпусна от чиста позиция, а съперникът се амбицира и нацели гредата.

В 65-ата минута Анъков се откъсна сам срещу вратаря Стоянов, но бе посечен, а реферът Малинов отново вдигна само жълт картон. При изпълнението на свободния удар Александър Даков направи 3:1, а положението изглеждаше овладяно за домакините. 180 секунди по-късно Венко Цинцаров си вкара нелеп автогол, а още минутка по-късно Пламен Табаков изравни.

След нови четири минути Георги Славчев направи пълен обрат, а попарения му съперник получи нов гол от Славчев в 82-рата минута. След като спести по един червен картон и за двата отбора, както и дузпа за домакините, Малинов "върна жеста", като не свири стопроцентова дузпа и за Евроколеж и подпечата слабото си представяне в мача. В последната атака Петко Пинджев се възползва от неумелата игра под рамката на вратаря Гешев и фиксира крайното 6:3 за Евроколеж.

А за слабото съдийство пред Viasport.bg алармираха и от Евроколеж...

Източник и видео: lportala.net