Малко не стигна на Локо (2004) за финал в Швеция

21.07.2017 | 15:40

Пловдивският Локомотив отпадна на полуфиналите на турнира "Купа Готия". Малко не достигна на българския състав да се класира за битката за трофея.

Веско Топалов, деца и братя Пулеви - какво ги събира

21.07.2017 | 12:25

Уникален шахматен мач ще се проведе този уикенд в курорта Албена, разкри Руслан Йорданов – старши мениджър „Спорт“ във ваканционното селище.

Още петима наши на ¼-финали на Евро 2017 по бокс

21.07.2017 | 11:15

Българите продължават успешното си представяне на европейското първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Браво! Локо (Пловдив) на 1/2-финал на "Купа Готия"

21.07.2017 | 10:30

Отборът на Локомотив (Пловдив), деца, родени през 2004 година, продължава невероятното си представяне на турнира "Купа Готия" в Гьотеборг.

Децата на Скаут лигатa са готови за историческо европейско

21.07.2017 | 10:00

България е дала много на европейския и световен волейбол, а през следващите 8 дни именно страната ни ще бъде домакин на историческото, първо европейско първенство за момичета до 16 години.

Непримирим Локо (Пловдив) на 1/4-финал в Швеция

20.07.2017 | 19:50

Страхотен ден за Локомотив (Пловдив) в Швеция. Родените през 2004 година футболисти на "черно-белите" записаха три победи и се класираха на четвъртфиналите в най-големия международен турнир за деца и юноши "Купа Готия".

Трима боксьори на ¼-финал на Евро 2017 за ученици

20.07.2017 | 17:02

Три убедителни победи записаха българските боксьори на европейското първенство за ученици в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Кадетите победиха Македония

20.07.2017 | 15:05

Националният отбор по баскетбол за кадети U16 записа победа във втората си контрола срещу Македония, изиграна днес.

37 спортисти ни представят на олимпиадата в Гьор

20.07.2017 | 12:23

България ще бъде представена в 6 спорта - лека атлетика, джудо, спортна гимнастика, колоездене, плуване и тенис.

Локо (София) отпадна, Локо (Пловдив) на 1/16-финал

20.07.2017 | 10:35

Локомотив (Пловдив) U13 ще играе на 1/16-финалите на турнира "Купа Готия". Другият представител на България - Локомотив (София), набор 2005, отпадна на същата фаза на надпреварата.

Владимир Кличко спечели титла в България

20.07.2017 | 10:15

Никол Хенеси с кон Владимир Кличко спечели титлата на държавното първенство по конен спорт за деца и юноши, провело се на Конна база “Тракиец“ в Житница през уикенда.

Кадетите с тежка загуба в Македония

19.07.2017 | 22:00

Националният отбор по баскетбол за кадети U16 загуби тежко от Македония със 72:97 в контрола.

Локо (Пловдив) елиминира англичани на "Купа Готия"

19.07.2017 | 21:10

Локомотив (Пловдив) се класира за 1/32-финалите на турнира "Купа Готия" в Швеция.

Албански национал започна с ЦСКА U17

19.07.2017 | 19:50

Юношите младша възраст на ЦСКА започнаха лятната си подготовка. В тима е привлечен нов вратар - това е албанският национал Фатмир Чеки.

Трети играч от школата на Берое на проби в Лестър

19.07.2017 | 18:00

Интересът на "лисиците" към играчи на Берое се засилва, към Острова ще пътува и Стоян Иванов.

Локо (София) на 1/16-финал на "Купа Готия"

19.07.2017 | 17:30

Локомотив (София) продължава блестящото си представяне на най-големия международен турнир за деца и юноши "Купа Готия" в Швеция.

Първа загуба за Локо (Пловдив) на "Купа Готия"

19.07.2017 | 12:10

Тимът на Локомотив (Пловдив), деца, родени през 2004 година, допусна първа загуба в турнира "Купа Готия" в Швеция.

3 от 3 за Локомотив (София) в Швеция

19.07.2017 | 11:25

Локомотив (София), набор 2005, се класира за 1/32-финалите на турнира "Купа Готия" в Швеция.

Viasport.bg  и с мобилна версия

Viasport.bg и с мобилна версия

19.07.2017 | 10:50

Сайтът за детско-юношески спорт Viasport.bg вече има и мобилна версия. Тя е достъпна на интернет адрес http://m.viasport.bg.

Кадетките ни 13-и на Евро 2017 по тенис на маса

19.07.2017 | 09:30

Отборът на България по тенис на маса за кадетки до 15 години зае 13-ото място на европейското младежко първенство в Гимараеш (Португалия).