Треньорът на Валери Адамс се пенсионира | Предложение за брак по време на мач на Атланта се превърна в кошмар (видео) | Берое загуби първата си контрола в Кипър | Преди кръга: Очаква ни истински спектакъл на Монтана - ЦСКА | Федерер: Не вярвах, че ще стигна до полуфинал
И другите българчета извън топ 60 на „Тополино”

24.01.2017 | 16:25

Нито един наш представител в престижното детско състезание „Купа Тополино” по ски бягане не успя да намери място в топ 60 в категорията си.

България U16 ще участва на турнир в Израел

24.01.2017 | 15:54

Националният отбор по футбол до 16 години (набор 2001) ще участва на приятелски турнир в Израел между 13-и и 16 февруари.

Заднепровска и Околски с бронз в състезание на ФИС

24.01.2017 | 15:23

Гергана Заднепровска спечели втори бронзов медал при жените в гигантския слалом за ФИС - „Купа Бороспорт”, който се провежда на Боровец.

Наско Петров започна с победите в Италия

24.01.2017 | 09:10

10-годишният малчуган триумфира в гигантския слалом в първия кръг на регионалната купа „Алта Валтелина” в Санта Катерина.

Играй с Tennis24.bg и спечели билети за турнира в София

23.01.2017 | 19:52

Откритото първенство на Австралия по тенис навлиза в заключителната си фаза и двубоите стават все по-непредвидими.

Нашите извън топ 60 на „Купа Тополино”

23.01.2017 | 16:24

Само най-малките ни представители в 34-ото издание на „Купа Тополино” по ски бягане във Вал ди Фиеме (Италия) успяха да стартират навреме в надпреварата.

16-годишни с бронз в гигантския слалом за ФИС

23.01.2017 | 14:59

Тийнейджърите Гергана Заднепровска (Юлен) и Кристиян Ляпев (Мотен) спечелиха бронзови медали в първия гигантски слалом за ФИС – „Купа Бороспорт” в курорта Боровец.

Започна новата кампания „Спортни таланти”

23.01.2017 | 13:47

За шеста поредна година българският букмейкър осигурява средства, които спортистите да използват за участие в състезания, закупуване на екипировка, за подготовка или за възстановяване.

Баскетнационалите U16 започват лагер в Правец

23.01.2017 | 12:07

Националният отбор по баскетбол за кадети (U16) започна днес подготовка в Правец за участието в силен турнир за тази възраст в Турция.

Пак триумф и 1/4-финал за Григор в Мелбърн

23.01.2017 | 10:50

Григор Димитров се класира за четвъртфинал на Откритото първенство на Австралия. Най-добрият български тенисист победи с 3:1 сета Денис Истомин (Узбекистан).

Петима българи на световното по шорттрек

22.01.2017 | 20:20

България ще бъде представена от 5-има състезатели на световното първенство за юноши и девойки по шорттрек в австрийския град Инсбрук (27-29 януари).

Тонислав Йорданов дебютира с гол за ЦСКА

22.01.2017 | 19:35

Тонислав Йорданов вкара страхотен гол при неофициалния си дебют за ЦСКА-София в контролата с Локомотив (Москва), спечелена от "армейците" с 2:1 в Испания.

Левски спечели веригата "По пътя на Звездите"

22.01.2017 | 18:45

Волейболистките на Левски завършиха като лидери след изиграването на първите три турнира от веригата „По пътя на Звездите“, която е за момичета до 15 години.

Волейболистите на ЦСКА биха Левски в контрола

22.01.2017 | 18:13

Волейболистите на ЦСКА, набор 2003-2004 г., победиха тима на Левски в приятелска среща, част от подготовката на двата отбора за предстоящия турнир от Скаут лигата.

Фейгин и Златков №1 на Еврокупа в Сърбия

22.01.2017 | 17:50

Най-добрите ни млади състезатели по фигурно пързаляне Александра Фейгин и Александър Златков спечелиха златните медали на турнира от Европейския критериум „Скейт Хелена” в Белград.

Четирима наши в най-силния турнир в света U14

22.01.2017 | 17:22

Във френския град Тарб започна традиционното състезание "Les Petits As Mondial Lacoste 2017". Турнирът е определян като най-силният в света до 14 години.

Черно море Тича U16 категоричен в дерби

22.01.2017 | 13:44

Отборът на Черно море Тича за кадети до 16 години записа категорична победа във варненско дерби срещу Стар баскет с 95:27.

Ватерполистите на евроквалификация в Словения

22.01.2017 | 13:07

Юношеският национален отбор по водна топка, родени през 2000 г. +, ще играе в група „B“  на евроквалификациите, мачовете от която ще са в Словения от 11 до 14 май.

Ботев тръгва с петима юноши за Турция

21.01.2017 | 18:25

Петима юноши включи треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров за лагера в Турция. 24-ма футболисти на “канарчетата” заминават за Алания в неделя рано сутринта.

Григор Димитров на осминафинал в Австралия

21.01.2017 | 17:20

Григор Димитров изигра блестящ мач и напълно заслужено се класира за трети път в кариерата си на осминафиналите на Откритото първенство на Австралия по тенис.