Българските треньори по футбол ще имат възможност да се докоснат до методиката за обучение на технически умения на футболисти и треньорско усъвършенстване Coerver.

Приятели, днес сайтът за детско-юношески спорт Viasport.bg празнува осмия си рожден ден. Оценката как са минали тези осем години ще оставим на вас, нашата публика.

17.01.2018 | 12:55

На 20 януари Боровец ще покаже за седми пореден път какво богатство е снегът и как може да се забавляваме здравословно в планината.

18-годишен с шанс за турнира “София оупън”

17.01.2018 | 12:21

Вече са ясни заявките за държавното първенство по тенис за мъже на закрито, което се очертава да е най-интересното от години.

ЦСКА 1948 взе футболист от Дом за настаняване

17.01.2018 | 11:25

Един от одобрените футболисти на втория за годината кастинг на ЦСКА 1948 е Исмет Гюрсел Кемал, 17-годишен юноша, настанен в център за настаняване от семеен тип.

Черноморец (Бургас) обяви кастинг за седем възрасти

17.01.2018 | 09:05

Детско-юношеската школа на ФК Черноморец 1919 (Бургас) обяви кастинг за попълване на отборите си в седем възрастови групи.

Нов треньор в школата на ЦСКА-София

16.01.2018 | 17:50

В детско-юношеската школа на ЦСКА-София има нов треньор на вратарите. Това е Ивайло Петров, който се завръща на работа в клуба.

Решено: Елитна група U15 от лятото

16.01.2018 | 16:20

От лятото стартира единна Елитна юношеска група до 15 години на национално ниво. Днес изпълкомът на БФС прие предложението за дивизията на Емил Костадинов.

Две титли и 2 бронза за наши каратеки в Хърватия

16.01.2018 | 13:32

Два златни и два бронзови медала спечелиха българските каратеки на големия международен турнир в Самобор (Хърватия).

Започна курсът на българите в Ливърпул

16.01.2018 | 11:05

Днес българите участват в специално организиран треньорски ден под ръководството на директора на академията на Ливърпул Ник Маршал и на легендарния Стивън Джерард.

Теодора Вутова с бронзов медал от Европейската купа

15.01.2018 | 19:25

17-годишната представителка на Фехтовален клуб ЦСКА Теодора Вутова спечели бронзов медал от Европейската купа в Австрия.

Нов триумф за Наско Петров

15.01.2018 | 18:46

В италианския ски курорт Ливиньо премина първото състезание от четирите старта, валидни за мини купата на Ливиньо по ски алпийски дисциплини.

Юношите на ЦСКА-София започнаха подготовка

15.01.2018 | 17:43

Всички отбори от детско-юношеската школа на ЦСКА-София започнаха подготовка за пролетния полусезон днес, 15 януари.

Витоша 13 с шест отбора на "Пирин къп" в Сандански

14.01.2018 | 17:40

Футболната школа на Витоша 13 потвърди участие в големия детски международен турнир "Пирин къп" в Сандански. Столичната школа ще бъде представена от шест отбора.

Андреев и Топалова отпаднаха на сингъл

14.01.2018 | 14:03

Адриан Андреев и Гергана Топалова загубиха срещите си от втория кръг на турнира в Траралгон (Австралия). Надпреварата е от първа категория на ITF.

Победи за Топалова и Андреев в Австралия

14.01.2018 | 10:53

Гергана Топалова и Андриан Андреев започнаха успешно участието си в турнира за юноши и девойки в Траралгон, Австралия, който е от първа категория на ITF.

13.01.2018 | 21:47

Радулова и Пенев с титлите от държавното на закрито U16

13.01.2018 | 19:21

Иван Пенев (Локо 98 Пловдив) и Дария Радулова (Августа Траяна Стара Загора) станаха шампиони на държавното лично първенство по тенис за юноши и девойки на закрито до 16 г.

Тайните на Аякс - достъпни за българските треньори

13.01.2018 | 15:25

До края на януари тази година БФС ще предостави напълно безплатно на всички лицензирани треньори достъп до системата “Онлайн Академия”.

Вукадинова и Златков спечелиха втория слалом в Боровец

13.01.2018 | 14:26

Ева Вукадинова от спортен клуб Боровец спечели втория слалом за купа „Бороспорт“ в Боровец. Състезателката беше най-бърза при жените с 2:00,26 мин.