U19: Размествания на върха след седмия кръг (обзор)

24.09.2017 | 23:29

Интересни събития се случиха в седмия кръг на Елитната юношеска група до 19 г. Голямата новина е загубата на Лудогорец - първа за сезона.

Още петима наши са финалисти на европейското

24.09.2017 | 21:17

Петима български боксьори се класираха за финалите на европейското първенство за юноши в Албена от следобедната сесия днес.

Резултати от неделните двубои във Viasport.bg

24.09.2017 | 20:45

В края на дългия празничен уикенд, вижте кои мачове се играха в столичните, зонални първенства и в Елитните юношески групи до 15 и 19 г.

Трима от боксьорите ни вече са финалисти в Албена

24.09.2017 | 18:03

Трима от четиримата български боксьори от първата сесия днес се класираха за финалите на европейското първенство за юноши, което се провежда в курорта Албена.

Ивана Петрова с титла и рекорд в щангите

24.09.2017 | 15:35

България спечели първо злато и втори медал в двубоя на продължаващото в Прищина (Косово) европейско първенство по вдигане на тежести за кадети.

Злато и бронз за каратеките ни в Истанбул

24.09.2017 | 15:30

В категория кадети +70 кг Роберто Петров бе безапелационен и грабна златото след 4 перфектни мача.

Първи медал за България от европейското по щанги

24.09.2017 | 14:10

България започна с медал още в първия ден на стартиралото днес в Прищина (Косово) европейско първенство по вдигане на тежести за кадети.

Резултати от съботните мачове във Viasport.bg

23.09.2017 | 18:25

Есента настъпи и като време, и астрономически, има дълъг празничен уикенд, но това не влияе на футбола при подрастващите.

10 български боксьори на полуфиналите на Евро 2017

22.09.2017 | 20:56

10 български състезатели ще боксират на полуфиналите на европейското първенство за юноши, което се провежда в курорта Албена.

Резултати за Купата на БФС в Зона Пловдив

22.09.2017 | 19:35

Продължават баражите на градско, областно и зонално ниво в турнира за Купата на БФС. Вижте как се развива битката в Зона Пловдив (Югоизточна България).

Подкрепа от цяла България за вратар на Левски

22.09.2017 | 18:00

Вратарят на Левски Алекс Иванов (набор 2002) получи тежка контузия, последвана от операция след мача срещу ЦСКА-София (2:0) за Купата на БФС в сряда.

Антъни Генов загуби финала в Барселона

22.09.2017 | 16:01

Младият български талант Антъни Генов загуби финала на силния международен турнир за юноши и девойки до 16 г. в Барселона, който е от първа категория на Тенис Европа.

Честит Ден на независимостта на България!

22.09.2017 | 09:32

На днешния ден преди 109 години в църквата "Св. Четиридесет мъченици" във Велико Търново е провъзгласена независимостта на България.

Двама боксьори си гарантираха бронз от Евро 2017

22.09.2017 | 08:51

Двама български боксьори си осигуриха поне бронзови медали от европейското първенство за юноши, което се провежда в курорта Албена.

„Санта Марина” домакин на турнир от ITF

21.09.2017 | 16:41

За първи път ваканционно селище „Санта Марина“ в Созопол ще е домакин на международен турнир по тенис за юноши и девойки до 18 години.

16 щангисти отиват на европейско за кадети

21.09.2017 | 14:04

16 състезатели ще представят България на европейското първенство по вдигане на тежести, което започва тази събота в Прищина (Косово).

Националите U17 и Турция направиха равен

21.09.2017 | 13:35

Юношеският национален отбор до 17 г. (набор 2001) завърши 0:0 с връстниците си от Турция във втората контрола в "Дома на футбола" в "Бояна".

Родителите в Левски-Раковски застанаха зад Станислав Ангелов

21.09.2017 | 13:05

Родителското настоятелство към ДЮШ на Левски-Раковски защити в открито писмо Станислав Ангелов и отговори на ПФК Левски.

СНИМКИ от мача Левски - ЦСКА при младшата

21.09.2017 | 10:50

Левски победи ЦСКА-София с 2:0 и елиминира "червените" още в предварителната фаза на турнира за Купата на БФС при юношите младша, родени 2002 г.

Резултати за Купата при младшата в София

20.09.2017 | 22:07

Днес се играха пет столични баража при юношите младша възраст (набор 2002) в турнира за Купата на БФС в столицата.