Марица започна с победа и загуба на Golden Spike

21.08.2017 | 09:30

Отборите на Марица (Пловдив), съответно син и жълт, започнаха с победа и загуба в първия ден на турнира по волейбол за купата Golden Spike.

България U19 със сребро от Балканиадата

12.08.2017 | 23:45

Българският национален отбор по волейбол за юноши до 19 години остана със среброто на Балканското първенство в сръбския град Лесковац.

България U19 на финал на Балканиадата

11.08.2017 | 23:45

Националният отбор по волейбол за юноши до 19 години се класира за финал на Балканското първенство, което се провежда в Лесковац (Сърбия).

България U19 с първо поражение на Балканиадата

10.08.2017 | 21:40

Националният отбор по волейбол за юноши до 19 години претърпя първа загуба на Балканското първенство в Лесковац.

България U19 на полуфинал на Балканиадата

09.08.2017 | 18:35

Националният отбор по волейбол за юноши до 19 години се класира за полуфиналите на Балканското първенство, което се провежда в сръбския град Лесковац.

Отличен старт на Балканиадата за България U19

08.08.2017 | 18:40

Българският национален отбор по волейбол за юноши под 19 години започна с победа участието си на Балканиадата в сръбския град Лесковац.

България U17 загуби битката за бронза на Евроволей

11.07.2017 | 18:50

Волейболистите от националния отбор за юноши до 17 години се класираха на четвърто място на европейското първенство в турския град Коня.

България U17 ще играе за бронза на Евроволей

10.07.2017 | 20:05

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години ще играе за бронзовите медали на европейското първенство, което се провежда в турския град Коня.

България U17 на полуфинал на Евроволей

08.07.2017 | 18:40

Волейболистите на България до 17 години се класираха за полуфиналите на европейското първенство, което се провежда в турския град Коня.

Националите U17 с първо поражение на Евроволей

07.07.2017 | 21:15

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години претърпя първа загуба на eвропейското в гр. Коня, след като отстъпи на домакините с 1:3 в последния мач от гр. "А".

България U17 срази и Гърция на европейското

05.07.2017 | 15:35

Националите до 17 години продължават победния си ход на европейското първенство по волейбол в турския град Коня.

Триумф за волейболистите на Балканиадата

27.06.2017 | 23:25

България спечели титлата по волейбол на Балканиадата в Стара Загора за юноши до 17 г. На финала младите ни национали победиха Сърбия с 3:1 (25:27, 25:17, 25:18, 25:14).

България U17 започна с победа Балканиадата (ВИДЕО)

23.06.2017 | 20:55

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години започна с чиста победа участието си на Балканиадата, която се провежда в спортна зала ДЗУ (Стара Загора).

Националките покориха Зъбчето

23.06.2017 | 12:47

Националният отбор по волейбол за момичета под 16 години тренира ударно на високопланинската база "Белмекен".

Националките U16 започнаха подготовка на Белмекен

15.06.2017 | 15:15

Националният отбор по волейбол за момичета до 16 години (родени 2002/2003 година) започна подготовка на високопланинската база "Белмекен".

Марица грабна златото и при девойките младша

10.06.2017 | 22:45

Марица (Пловдив) спечели титлата от държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст.

ЦСКА и Марица ще спорят за титлата при девойките

09.06.2017 | 21:35

ЦСКА - Марица (Пловдив) е спорът за титлата на държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст, финалите на което се провеждат в столичната зала "Сиконко".

Националите U17 започнаха подготовка за Евро 2017

09.06.2017 | 15:05

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години започна подготовка за eвропейското първенство.

Бдин Вида е №1 при момичетата в Бургас

14.05.2017 | 21:50

Състезателките на видинския клуб Бдин Вида спечелиха международния волейболен турнир за "Купа Развитие" при момичетата.

ЦСКА U14 спечели галата в Скаут лигата

14.05.2017 | 21:40

Волейболистите на ЦСКА до 14 години спечелиха международния турнир от Скаут лига за "Купа Развитие".

1 2 3 4 ... 15 »

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).