България U19 прегази за трети път Румъния

17.08.2018 | 19:30

Националките на България по волейбол под 19 години победиха Румъния за трети път в приятелски двубой в столичната зала "Христо Ботев".

Националките U19 отново сразиха Румъния

16.08.2018 | 22:50
Националният отбор по волейболза девойки под 19 години, воден от Асен Методиев, победи Румъния.
Волейболистките U19 разгромиха Румъния в първата контрола

15.08.2018 | 19:40

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 19 години, който е воден от Асен Методиев, победи Румъния.

Трима юношески национали подсилват Пирин (Разлог)

07.08.2018 | 13:30

Трима юношески национали на Виктория Волей (Пловдив) ще играят от новия сезон в тима на Пирин (Разлог), който завърши на четвърто място в Суперлигата.

България U16 завърши на пето място на Балканиадата

29.07.2018 | 21:00

Националният отбор по волейбол за девойки U16 завърши на пето място на Балканиадата в Сомбор (Сърбия).

България U17 балкански шампион

28.07.2018 | 20:43

Националният отбор по волейбол за юноши под 17 години спечели титлата на Балканиадата.

България U16 не успя да се противопостави на Гърция

28.07.2018 | 18:25

Националките на България по волейбол U16 претърпяха трето поражение на Балканиадата в Сомбор (Сърбия).

България U16 с втора загуба на Балканиадата

27.07.2018 | 21:00

Националките по волейбол U16 записаха втора загуба на Балканиадата в Сомбор (Сърбия).

Националите на Мартин Стоев на финал на Балканиадата U17

27.07.2018 | 20:20

Националите на България по волейбол под 17 години се класираха за финал на Балканиадата в Турция.

Волейболистките U16 отстъпиха на Сърбия

26.07.2018 | 22:35

Националният отбор по волейбол за девойки U16 записа първо поражение на Балканиадата в Сомбор (Сърбия).

Националите U17 на полуфинал на Балканиадата

26.07.2018 | 21:05

Националите на България под 17 години се класираха за полуфиналите на Балканиадата по волейбол в Турция.

България U16 с ударен старт на Балканиадата

25.07.2018 | 18:20

Националният отбор по волейбол за девойки U16 стартира с категоричен успех Балканиадата в Сомбор (Сърбия).

Именит треньор поема школата на Левски

17.07.2018 | 13:45

Един от най-известните и успешни треньори за подрастващи на Италия премина в Левски.

Волейболист на Левски U17 е най-полезен играч

01.07.2018 | 18:46

Волейболистът на Левски София Самуил Вълчинов спечели отличието за най-полезен състезател (MVP) на държавните финали за юноши U17.

Виктория Волей шампион за юноши U17

01.07.2018 | 17:55

Виктория Волей (Пловдив) спечели шампионската титла в държавното първенство по волейбол за юноши U17, коeто се проведе в добричката зала “Добротица“.

Левски и Добруджа без загуба

28.06.2018 | 21:50

Отборите на Левски и Добруджа 07 продължават без загуба на държавните финали по волейбол за юноши U17, които се провеждат в добричката зала "Добротица".

Състезателка на Марица U15 e номер 1

29.05.2018 | 23:55

Състезателката на Марица Анета Петрова спечели отличието за най-полезна (MVP) на  държавните финали по волейбол за момичета U15.

Левски и Славия с по две индивидуални награди

29.05.2018 | 22:00

Отборите на Левски и Славия спечелиха по две индивидуални награди на държавните финали по волейбол за момчета U15, които се проведоха в Дупница.

Марица шампион при момичетата U15

29.05.2018 | 20:10

Марица спечели титлата в държавните финали по волейбол за момичета U15, които се проведоха в Пловдив.

Левски триумфира с титлата при момчетата U15

29.05.2018 | 19:45

Левски спечели златните медали в държавните финали по волейбол за момчета U15, които се проведоха в Дупница.

1 2 3 4 ... 18 »

Националният отбор по баскетбол за момичета U16 започва днес участието си на европейското първенство в Дивизия B, което ще се проведе в Подгорица.