Румънки триумфираха на турнир във Видин

16.10.2017 | 13:15

Отборът на Крайова спечели приятелския турнир по волейбол за "Купа Видин", посветен на духовния празник на града - Димитровден, който бе за момичета до 15 години.

Марица  U17 спечели турнира "Казанлъшка роза"

Марица U17 спечели турнира "Казанлъшка роза"

16.10.2017 | 09:00

Отборът на Марица (Пловдив) спечели приятелския турнир по волейбол за девойки до 17 години "Казанлъшка роза".

Събират средства за болно дете-спортист

13.10.2017 | 15:20

Благотворителен турнир по волейбол в помощ за болно дете-спортист се организира утре, 14 октомври (събота), в зала "Универсиада".

Сборен тим от България U15 на полуфинал в Русия

26.09.2017 | 21:30

Сборен отбор на България от млади волейболисти, родени 2003/2004 година, се класира на полуфинал на международен турнир в Русия U15.

Марица започна с победа и загуба на Golden Spike

21.08.2017 | 09:30

Отборите на Марица (Пловдив), съответно син и жълт, започнаха с победа и загуба в първия ден на турнира по волейбол за купата Golden Spike.

България U19 със сребро от Балканиадата

12.08.2017 | 23:45

Българският национален отбор по волейбол за юноши до 19 години остана със среброто на Балканското първенство в сръбския град Лесковац.

България U19 на финал на Балканиадата

11.08.2017 | 23:45

Националният отбор по волейбол за юноши до 19 години се класира за финал на Балканското първенство, което се провежда в Лесковац (Сърбия).

България U19 с първо поражение на Балканиадата

10.08.2017 | 21:40

Националният отбор по волейбол за юноши до 19 години претърпя първа загуба на Балканското първенство в Лесковац.

България U19 на полуфинал на Балканиадата

09.08.2017 | 18:35

Националният отбор по волейбол за юноши до 19 години се класира за полуфиналите на Балканското първенство, което се провежда в сръбския град Лесковац.

Отличен старт на Балканиадата за България U19

08.08.2017 | 18:40

Българският национален отбор по волейбол за юноши под 19 години започна с победа участието си на Балканиадата в сръбския град Лесковац.

България U17 загуби битката за бронза на Евроволей

11.07.2017 | 18:50

Волейболистите от националния отбор за юноши до 17 години се класираха на четвърто място на европейското първенство в турския град Коня.

България U17 ще играе за бронза на Евроволей

10.07.2017 | 20:05

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години ще играе за бронзовите медали на европейското първенство, което се провежда в турския град Коня.

България U17 на полуфинал на Евроволей

08.07.2017 | 18:40

Волейболистите на България до 17 години се класираха за полуфиналите на европейското първенство, което се провежда в турския град Коня.

Националите U17 с първо поражение на Евроволей

07.07.2017 | 21:15

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години претърпя първа загуба на eвропейското в гр. Коня, след като отстъпи на домакините с 1:3 в последния мач от гр. "А".

България U17 срази и Гърция на европейското

05.07.2017 | 15:35

Националите до 17 години продължават победния си ход на европейското първенство по волейбол в турския град Коня.

Триумф за волейболистите на Балканиадата

27.06.2017 | 23:25

България спечели титлата по волейбол на Балканиадата в Стара Загора за юноши до 17 г. На финала младите ни национали победиха Сърбия с 3:1 (25:27, 25:17, 25:18, 25:14).

България U17 започна с победа Балканиадата (ВИДЕО)

23.06.2017 | 20:55

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години започна с чиста победа участието си на Балканиадата, която се провежда в спортна зала ДЗУ (Стара Загора).

Националките покориха Зъбчето

23.06.2017 | 12:47

Националният отбор по волейбол за момичета под 16 години тренира ударно на високопланинската база "Белмекен".

Националките U16 започнаха подготовка на Белмекен

15.06.2017 | 15:15

Националният отбор по волейбол за момичета до 16 години (родени 2002/2003 година) започна подготовка на високопланинската база "Белмекен".

Марица грабна златото и при девойките младша

10.06.2017 | 22:45

Марица (Пловдив) спечели титлата от държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст.