Атлетическата верига Go!Kids! излиза на стадиона. Стотиците желаещи деца да се състезават ще го направят на националния стадион „Васил Левски”.

Добромир Николов  подобри национален рекорд

Добромир Николов подобри национален рекорд

09.03.2018 | 16:40

17-годишният Добромир Николов (Плевен 2014) постигна отличен успех на завършилото в Букурещ атлетическо първенство на Румъния по многобой за всички възрасти.

Веселин Живков най-бърз в Берлин

27.02.2018 | 11:00

Атлетите на Академик (София) Веселин Живков и Мила Димитрова се представиха отлично на турнир в зала в Берлин, който се проведе през уикенда.

Валентин Андреев с нов национален рекорд в чука

24.02.2018 | 18:34

Валентин Андреев (СКЛА Черно море 2005 Балчик) подобри националния рекорд в хвърлянето на чук за юноши до 18 г. на зимния национален шампионат за хвърляния.

Олимпия (Враца) с най-много титли при най-малките атлети

18.02.2018 | 14:33

Тимът на Олимпия (Враца) спечели най-много титли от националния шампионат по лека атлетика за момичета и момчета до 16 г. в зала „Асикс Арена” в София.

Начева с нова поправка на рекорда си

10.02.2018 | 17:08

Александра Начева спечели балканската титла в тройния скок по лека атлетика за девойки до 20 г. с нов национален рекорд.

39 атлети в отбора ни за Балканиадата в София

06.02.2018 | 09:50

39 лекоатлети са включени в националния ни тим за балканското първенство за юноши и девойки до 20 г., което ще се проведе на 10 февруари в зала „Асикс Арена” в София.

Начева стана №1 в света с национален рекорд

03.02.2018 | 17:39

Александра Начева направи корекция на собствения си национален рекорд в тройния скок в зала за девойки до 18 г.

Най-бързите сред подрастващите са Андонова и Живков

27.01.2018 | 20:22

Най-бързите при подрастващите в България се казват Веселин Живков (Академик София) и Никол Андонова (СК Европул).

Лиляна Георгиева и Мартин Проданов №1 на 1500 м

27.01.2018 | 18:07

Лиляна Георгиева (Тракия Пловдви) и Мартин Проданов (Актив 2013 Пловдив) триумфираха на 1500 м по време на националния шампионат за юноши и девойки под 20 г.

Изабел Соколова избухна със злато и два рекорда

21.01.2018 | 19:50

Изабел Соколова от Класа и Добромир Николов от АК Плевен 2014 спечелиха хърделите на националното първенство по лека атлетика в зала за младша възраст. Вижте останалите шампиони и призьори.

Александра Начева с първа титла за годината

21.01.2018 | 12:05

Спортист номер две при подрастващите за 2017 година - Александра Начева от Ботев (Пловдив), взе първото си злато за този сезон.

Втора титла за фамилия Живкови на държавното

20.01.2018 | 21:35

Мартин Живков спечели убедително златния медал на 400 м на националния шампионат по лека атлетика за младша възраст в зала.

Мария Симовска е най-бързата девойка на 60 метра

20.01.2018 | 15:15

Мария Симовска спечели титлата на 60 м на държавния шампионат по лека атлетика за младша възраст в столичната зала "Асикс Арена".

Над 800 атлети на старт в първия шампионат за 2018 г.

18.01.2018 | 11:30

Над 800 юноши и девойки ще се впуснат в разпределението на 28 комплекта медали в първия национален шампионат в реновираната зала „Асикс Арена”.

Веселин Живков оглави световната ранглиста

13.01.2018 | 18:28

Веселин Живков (Академик София) оглави световната ранглиста по лека атлетика на 60 м за сезона при юношите до 18 г.

Александра Начева е Изгряващата звезда на атлетиката

11.01.2018 | 14:15

Изгряващата звезда на 2017 г. в леката атлетика в България е световната вицешампионка в тройния скок при девойките под 18 г. Александра Начева.

Успех за Добромир Николов в Нови Сад

20.12.2017 | 09:28

Плевенчанинът Добромир Николов спечели две победи на организирания от СК Войводина в Нови Сад (Срб) открит турнир по лека атлетика за юноши и девойки.

Два медала за хърделиста Добромир Николов в Букурещ

11.12.2017 | 14:28

Много добре се представи 16-годишният плевенчанин Добромир Николов на турнира в зала за кадети (под 18 г.) в румънската столица Букурещ.