10.07.2017 | 11:47

Юношите старша възраст на Ботев (Пловдив) започват днес подготовка за сезона с нов треньор и неговото име е Тодор Киселичков, научи Viasport.bg.

Историческа първа точка и гол за България U19 на европейско

09.07.2017 | 17:58

Холандия и България завършиха 1:1 последния си мач от европейското първенство по футбол до 19 г. в Грузия. Двубоят бе на стадиона в Гори.

Бой последен за България U19 на европейското

09.07.2017 | 08:07

Юношеският национален отбор по футбол до 19 г. излиза в последния си мач от груповата фаза на европейското в Грузия - срещу Холандия от 19 часа наше време (20:00 местно).

Ударен съдия прекъсна мач на Евро 2017

08.07.2017 | 21:08

Датският съдия Мадс-Кристофер Кристоферсен прекъсна за 10 минути мача Чехия - Грузия (2:0) от група "А" на европейското първенство по футбол по 19 г.

Георги Русев и Матео Стаматов: Излизаме да бием Холандия

08.07.2017 | 14:10

Доброто настроение и дух се завърна в българския отбор след първите две загуби на европейското първенство по футбол до 19 г. в Грузия.

България U19 отпада от Евро 2017. И съдията помогна

06.07.2017 | 18:08

България отпадна от Евро 2017 до 19 години след загуба от Германия с 0:3 в своя мач №2 в Грузия. Двубоят се игра на почти пълния стадион "Тенгиз Буржанадзе" в гр. Гори.

Германия - България за всичко или нищо

06.07.2017 | 08:03

Германия и България излизат за втория си мач на Евро 2017 до 19 г. в Грузия от 19 часа наше време на стадион “Тенгиз Бурянадзе” в град Гори.

Португалия е първият полуфиналист на Евро 2017

05.07.2017 | 21:29

Тимът на Португалия спечели група А и си осигури полуфинал на европейското по футбол до 19 г. в Грузия.

Треньорът на Англия U19: Уважение за България

04.07.2017 | 09:55

Кийт Даунинг, треньорът на английските юноши U19, отново каза добри думи за българския отбор, както и на пресконференцията на четиримата селекционери по-рано.

Играчите: Не си вкарахме положенията, затова паднахме

04.07.2017 | 09:02

Подобно на селекцинера Ангел Стойков, футболистите от националния отбор до 19 г. също бяха начумерени след 0:2 срещу Англия на старта на Евро 2017 в Грузия.

Ангел Стойков: Искам да покажем максимума си срещу Германия

03.07.2017 | 20:04

Селекционерът на България U19 Ангел Стойков видимо беше доста разочарован след поражението от Англия с 0:2 на старта на европейските финали в Грузия.

Пропуски, нелепи голове и загуба от Англия на старта

03.07.2017 | 15:50

Юношеският национален отбор по футбол (набор 1998-1999) загуби от Англия с 0:2  първия си мач от европейското първенство до 19 години в Грузия.

Голямото начало: България U19 срещу Англия U19

03.07.2017 | 09:12

Юношеският национален отбор на България до 19 г. (набор 1998-1999) започва днес участието си на европейското първенство в Грузия. Първият съперник е Англия U19.

Иван Гешев: Трудният път ни помогна на финала

01.07.2017 | 22:52

Иван Гешев изведе Ботев Пловдив (2002) до титлата на държавното първенство при децата само година, след като пое отбора. До лятото на 2016-а специалистът бе на работа в ДИТ/Септември.

Ангел Стойков: Надявам се да прескочим групата

29.06.2017 | 16:07

Селекционерът на националния отбор по футбол до 19 г. (набор 1998-1999) Ангел Стойков даде пресконференция преди заминаването на отбора за европейското в Грузия.

U15: Ботев изравни на Славия в края (СНИМКИ)

24.06.2017 | 23:02

Славия и Ботев (Пловдив) направиха 1:1 в първи полуфинал на държавното първенство по футбол при децата, родени 2002 г.

Ботев оцеля в голово шоу на “Герена” (СНИМКИ)

19.06.2017 | 22:45

Левски и Ботев (Пловдив) направиха голеада за 4:2 в един от най-интересните реванши от четвъртфиналите на държавното първенство по футбол за деца, родени 2002 г.

U15: Етър изненада Славия насред София

16.06.2017 | 21:16

Етър победи Славия с 1:0 в първи четвъртфинал от държавното първенство за деца, родени 2002, игран на помощния терен край стадиона в столичния квартал “Овча Купел”.

Нефтохимик взе ценен аванс на Левски-Раковски (СНИМКИ)

16.06.2017 | 16:30

Нефтохимик победи Левски-Раковски с 1:0 като гост в първи четвъртфинал от държавното първенство по футбол при децата, родени 2002 г.

Лудогорец U15 направи показно в “Надежда”

11.06.2017 | 18:28

Децата на Лудогорец, родени след 1 януари 2002 г., спечелиха с 6:0 срещу Локомотив (София) като гости и са на четвъртфинал на държавното първенство по футбол U15.

1 2 3 4 ... 45 »

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.