Стефан Тодоров: Турнирът в Панагюрище е голям шанс за мен

07.08.2018 | 14:00

Първият носител на наградата на името на проф. д-р Лъчезар Цоцорков за най-перспективен български състезател по тенис на маса Стефан Тодоров спечели преди дни титлата на двойки от Балканиадата до 21 години в Одрин, заедно с Денис Бекир.

Aдриан Андреев е на осминафинал

25.07.2018 | 19:30

Адриан Андреев ТК "Левски", гр.София се класира за осминафиналите на европейското първенство по тенис за юноши и девойки до 18 г.

Гергана Топалова на 1/8-финал на европейското

25.07.2018 | 17:00

Гергана Топалова ТК "Левски", гр.София се класира за осминафиналите на европейското първенство по тенис за юноши и девойки до 18 г.

Бургас приема лятната купа за момчета

28.06.2018 | 13:55

От 30 юни до 3 юли на кортовете на тенис-център „Авеню" (Бургас) ще се състоят срещите от Европейската отборна лятна купа по тенис за момчета до 14-годишна възраст

Гледай на живо Григор Димитров - Роджър Федерер

18.02.2018 | 16:16

Григор Димитров и Роджър Федерер играят от 16:30 часа финал на турнира в зала в Ротердам, който е от категория АТР 500.

Гледай на живо: Григор Димитров срещу Давид Гофен

17.02.2018 | 13:55

Григор Димитров ще се изправи срещу Давид Гофен в спор за място на финал на турнира в зала в Ротердам, който е от категория АТП 500.

Андреев игра достойно срещу №74 в света

06.02.2018 | 20:03

Адриан Андреев стана първият тенисист, роден през 2001 година, който игра двубой от основна схема на "АТП уърлд тур".

Елена Пампулова консултира млади тенисисти

01.02.2018 | 14:16

Бившата професионална тенисистка Елена Пампулова-Бергоми са завърна отново на турнира Les Petits As във Франция, този път в качеството си на спонсор.

Българките на еврофинали при 12-годишните

27.01.2018 | 19:34

Националният отбор по тенис за момичета до 12 години се класира за финалите на Зимната купа на Европа.

Победа и загуба за младите ни тенисисти в Мелбърн

21.01.2018 | 09:05

Започна участието българските тенисисти на Откритото първенство на Австралия при юношите и девойките. Адриан Андреев записа успех на старта, а Гергана Топалова отпадна.

Григор като супергерой в Австралия (СНИМКИ)

31.12.2017 | 15:09

Григор Димитров от няколко дни е в Бризбън, Австралия, където през новата седмица ще играе в първия си турнир за новия сезон.

Американка спря Радулова на “Ориндж боул”

18.12.2017 | 21:35

Българката Дария Радулова отпадна на полуфиналите на тенис турнира “Ориндж боул” в щата Флорида в категорията до 14 години.

Андреев отпадна на “Ориндж Боул”

06.12.2017 | 09:56

Адриан Андреев допусна загуба в първия кръг на тенис турнира за юноши и девойки от най-високата категория "А" "Ориндж Боул" в Плантейшън, щата Флорида.

Адриан Андреев започва днес на “Ориндж Боул”

05.12.2017 | 12:51

Адриан Андреев ще играе срещу поставен тенисист в първия кръг на турнира по тенис за юноши и девойки "Ориндж Боул" в Плантейшън, щата Флорида.

Втора титла за Адриан Андреев в Америка

03.12.2017 | 18:25

Адриан Андреев спечели титлата и на единично на тенис турнира за юноши и девойки от първа категория "Еди Хер" в Брадънтън, щата Флорида.

Дария Радулова изпусна трофей на "Еди Хер"

03.12.2017 | 17:55

Дария Радулова не успя да спечели титлата на двойки до 14 години на турнира "Еди Хер" в Брадънтън, щата Флорида.

Андреев е шампион в САЩ, играе за втора титла

03.12.2017 | 09:40

Адриан Андреев спечели титлата на двойки на тенис турнира за юноши и девойки от първа категория “Еди Хер” в Брадънтън, щата Флорида.

Мария Йовкова отпадна на световното

02.12.2017 | 16:55

Приключи българското участие на световното първенство по тенис на маса за юноши и девойки в Рива дел Гарда, Италия.

Адриан Андреев отличен в САЩ

02.12.2017 | 10:19

Адриан Андреев се класира на полуфинал на единично и на финал на двойки на тенис турнира от първа категория за юноши и девойки до 18 г. “Еди Хер”.

Шампион!

Шампион!

19.11.2017 | 23:47

Григор Димитров успя! Българинът победи Давид Гофен и спечели титлата от заключителния за сезона турнир на АТР в Лондон.

1 2 3 4 ... 7 »

Националният отбор по баскетбол за момичета U16 започва днес участието си на европейското първенство в Дивизия B, което ще се проведе в Подгорица.