Гергана Топалова със златен дубъл

02.09.2017 | 14:59

Гергана Топалова спечели титлата на открито от държавното първенство по тенис за жени. Тя стана шампионка и в зала тази година, и отборно.

Тежък жребий за Йовкова и Тодоров в Панагюрище

14.08.2017 | 15:48

Беше изтеглен жребият за международния турнир по тенис на маса Seamaster 2017 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open, който започва утре в Панагюрище.

Мария Йовкова e европейска шампионка на двойки

23.07.2017 | 16:15

След 27 години България отново има европейска шампионка по тенис на маса. Това е Мария Йовкова, която заедно с унгарката Фани Харастович грабна златните медали на първенството на Стария континент за младежи в Гимараеш, Португалия.

Мария Йовкова със сигурен медал от Евро 2017

22.07.2017 | 20:51

Мария Йовкова си осигури най-малко бронзов медал от 60-ото европейско първенство по тенис на маса за младежи и девойки, което се провежда в Гимараеш (Португалия).

Кадетките ни 13-и на Евро 2017 по тенис на маса

19.07.2017 | 09:30

Отборът на България по тенис на маса за кадетки до 15 години зае 13-ото място на европейското младежко първенство в Гимараеш (Португалия).

Кадетките играят за 13-о място на Eвро 2017

18.07.2017 | 09:30

Националният отбор по тенис на маса за кадетки до 15 години ще играе днес за 13-ото място на европейското младежко първенство в Гимараеш (Португалия).

Кадетките изпуснаха два мачбола за топ 8 в Европа

17.07.2017 | 09:01

Отборът на България по тенис на маса за кадетки беше много близо до място в челната осмица на европейското първенство за младежи и девойки в Гимараеш (Португалия).

Шестима българи на Евро 2017 по тенис на маса

10.07.2017 | 15:55

Националите на България по тенис на маса заминават на 13 юли за 60-ото младежко първенство в Гимараеш (Португалия), което започва ден по-късно.

Гергана Топалова излиза днес на "Уимбълдън"

06.07.2017 | 11:35

Гергана Топалова ще дебютира в квалификациите на "Уимбълдън" при девойките. Българката е поставена под №11 в схемата и започва срещу финландката Оона Опрана.

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Държавното по тенис на маса

05.03.2017 | 10:10

Държавното индивидуално първенство по тенис на маса завършва днес в многофункционалната зала на НСА.

Деца пътуваха 700 км, за да гледат Григор

11.02.2017 | 10:50

Млади тенисисти от ТК Русе сбъднаха една мечта, като изгледаха снощи на живо победата на Григор Димитров над Виктор Троицки в турнира Garanti Koza Sofia Open.

Григор не пощади рожденика Троицки

10.02.2017 | 19:47

Григор Димитров се класира за полуфинал на Garanti Koza Sofia Open, след като победи с 6:3, 6:3 празнуващия своя 31-и рожден ден Виктор Троицки.

Гледай НА ЖИВО Григор Димитров - Виктор Троицки

10.02.2017 | 15:40

Григор Димитров излиза срещу сърбина Виктор Троицки в четвъртфинал на турнира "Гаранти Коза София оупън" в столичната зала "Арена Армеец".

Гледайте НА ЖИВО: Григор Димитров - Йежи Янович

09.02.2017 | 13:05

Григор Димитров се изправя срещу Йежи Янович в двубой от осминафиналите на Garanti Koza Sofia Open. Срещата започва около 18:00 часа, като се очаква „Арена Армеец” да бъде препълнена.

Гледайте НА ЖИВО пресконференцията на Григор Димитров

04.02.2017 | 11:20

Григор Димитров ще даде официална пресконференция в "Арена Армеец" преди началото на турнира Garanti Koza Sofia Open. Гледайте на живо в 13:00 ч.

Стефан Цветков официален делегат на ITF в САЩ

03.02.2017 | 17:50

Стефан Цветков, президент на БФ по тенис, е официален делегат на Международната тенис федерация (ITF) за срещата от Световното отборно първенство за мъже "Купа Дейвис".

Адриан Андреев взе "уайлд кард" за турнира в София

01.02.2017 | 12:57

Организаторите от Garanti Koza Sofia Open обявиха днес имената на тенисистите, които получават покани, т. нар. „уайлд кард“, за турнира от категория АТР 250.

Играй с Tennis24.bg и спечели билети за турнира в София

23.01.2017 | 19:52

Откритото първенство на Австралия по тенис навлиза в заключителната си фаза и двубоите стават все по-непредвидими.

Пак триумф и 1/4-финал за Григор в Мелбърн

23.01.2017 | 10:50

Григор Димитров се класира за четвъртфинал на Откритото първенство на Австралия. Най-добрият български тенисист победи с 3:1 сета Денис Истомин (Узбекистан).

Григор Димитров започна с победа в Австралия

17.01.2017 | 12:25

Григор Димитров започна с чиста победа участието си на Откритото първенство на Австралия.