Любимец волейболен шампион на малките общини

ВК Любимец стана волейболен шампион при девойките на игрите на малките общини.

16.07.2018 | 13:15

Своеобразен урок по история имаха най-младите ни националки по волейбол, момичета под 16 години, които са събрани на лагер в Казанлък.

Омуртаг шампион в Игрите на малките общини

15.07.2018 | 17:25

Отборът на Омуртаг спечели шампионската титла по волейбол в мъжкото направление в Игрите на малките общини.

Волейболистка на Левски MVP при девойките U17

04.07.2018 | 21:30

Волейболистката на Левски Мария Йорданова бе избрана за най-полезен състезател  - MVP на държавните финали по волейбол за девойки U17.

Волейболистките на Левски шампион за девойки U17

04.07.2018 | 20:30

Волейболистките на Левски спечелиха шампионската титла на България за девойки U17 за настоящия сезон 2017/2018.

Левски срещу ЦСКА на финала при девойките U17

03.07.2018 | 20:00

Отборите на Левски и ЦСКА ще спорят за титлата в държавните финали по волейбол на България за девойки U17.

Мартин Стоев поема националите под 16 години

03.07.2018 | 13:45

Бившият волейболен национал, а впоследствие и национален селекционер на България при мъжете - Мартин Стоев, поема държавния ни тим по волейбол за юноши под 16 години.

Левски, Марица, ЦСКА и Видин на полуфинали при девойките U17

02.07.2018 | 19:45

Отборите на Левски, Марица (Пловдив), ЦСКА и Бдин Вида (Видин) оформиха финалната четворка в държавните финали по волейбол за девойки U17.

Три отбора без загуба при девойките U17

01.07.2018 | 19:10

Отборите на Левски, ЦСКА и Марица продължават без загуба след втория ден от държавните финали по волейбол за девойки U17.

Виктория и Левски в спор за титлата при юношите

30.06.2018 | 21:30

Отборите на Левски София и Виктория Волей (Пловдив) ще играят за титлата в държавните финали по волейбол за юноши U17, които се провеждат в зала „Добротица“ в Добрич

Петгймова драма на старта при волейболистките U17

30.06.2018 | 20:15

Петгеймова битка, която продължи повече от два часа, се получи още на старта на държавните финали по волейбол за девойки U17 в столичната зала „Сиконко“.

Левски, Дея, Добруджа и Виктория на полуфинали U17

29.06.2018 | 20:50

Отборите на Левски София, Дея спорт (Бургас), Добруджа 07 Добрич) и Виктория Волей (Пловдив) се класираха за полуфиналите на държавното по волейбол за юноши U17.

Индивидуални награди за момичета U13

29.06.2018 | 11:00

Шампионките от Бдин Вида (Видин) и сребърните медалистки от Марица (Пловдив) бяха отличени с по две индивидуални награди на държавното първенство по волейбол.

Бдин Вида шампион по волейбол за момичета

29.06.2018 | 09:30

Отборът на Бдин Вида (Видин) спечели шампионската титла по волейбол за момичета U13. Държавните финали се проведоха в "Спортпалас" край Варна.

Петгеймови битки на старта на финалите за юноши U17

27.06.2018 | 21:05

Петгеймови битки се получиха на старта на държавните финали по волейбол за юноши U17, които се провеждат в добричката зала „Добротица“.

51 СУ и 132 СУ - шампиони по волейбол в София

23.06.2018 | 10:00

Волейболистките на 51 СУ "Елисавета Багряна" и 132 СУ "Ваня Войнова" станаха шампиони за девойки и юноши 8-10 клас в София.

Божурище домакин на първенство по плажен волейбол

20.06.2018 | 18:00

За седма поредна година SportVolley организира национално първенство по плажен волейбол за подрастващи, което ще се проведе в Божурище.

Левски U13 спечели турнира "Млади таланти"

19.06.2018 | 12:30

Волейболистките на Левски спечелиха като домакини тристранния приятелски турнир "Млади таланти" в столичната зала "Сиконко" за момичета до 13 години.

Това са финалистите при волейболистите U17

19.06.2018 | 10:50

Отборите на ЦСКА, Славия, Берое (Стара Загора) и Дея спорт (Бургас) се класираха за държавните финали по волейбол на България за юноши U17.

Локомотив (София) си тръгна като първенец от Ниш

15.06.2018 | 10:00

Младите волейболистки на Локомотив 1929 (София) спечелиха силен международен турнир за момичета до 15 години, който се проведе в Ниш (Сърбия).