Левски, ЦСКА и Славия U17 започнаха с победи

11.10.2017 | 19:40

Левски, ЦСКА и Славия започнаха с успех в софийското градско първенство по волейбол за девойки младша възраст (до 17 г.), което е част от държавния шампионат.

Левски първенец на два турнира при юношите

09.10.2017 | 15:10

Младите волейболисти на Левски (София) спечелиха два турнира при подрастващите за купа "Врадимир Николов" през уикенда, на който бяха домакини в столичната зала "Арена Исаев".

Волейболисти U15 играят за бронз на турнир в Русия

29.09.2017 | 11:05

Сборен отбор на България от млади волейболисти, родени 2003/2004 година, излиза за бронзовите медали на международен турнир в Русия U15.

Варна ДКС спечели международен турнир U17

04.09.2017 | 18:10

Отборът на Варна ДКС спечели международния турнир по волейбол за девойки до 17 години за Купата на кмета на Варна.

Китен е домакин на турнир по волейбол U13

20.08.2017 | 13:05

Турнир по плажен волейбол за момичета до 13 години започва днес в Китен. Надпреварата е за купата „Golden Spike“.

Юношите U19 почнаха подготовка за Балканидата

31.07.2017 | 12:45

Българският национален отбор по волейбол за юноши до 19 години започна подготoвка за предстоящата Балканиада в Сърбия.

България взе бронза на европейското в София

29.07.2017 | 17:35

България завърши с бронзовите отличия на първото по рода си европейско първенство по волейбол за момичета до 16 години.

България U16 с втора победа на eвропейското

23.07.2017 | 19:10

Националният отбор по волейбол за девойки под 16 години записа втора победа на eвропейското първенство в София и Самоков.

България с първа победа на eвропейското U16

22.07.2017 | 19:15

Националният отбор по волейбол за девойки под 16 години победи Финландия с 3:0 гейма, във втория си мач от предварителна група А на eвропейското първенство в София и Самоков.

България U16 на полуфинал на Балканиадата

09.07.2017 | 19:35

Националният отбор по волейбол за момичета под 16 години победи Сърбия с 3:0 във втория си мач от група А на Балканиадата, която се провежда в зала „Христо Ботев“.

Пирин (Разлог) шампион при 12-годишните момчета

06.07.2017 | 20:30

Отборът на Пирин (Разлог) спечели шампионската титла по волейбол за момчетата до 12 години. Финалната шестица на държавните финали се проведе в Етрополе.

Националите прегазиха Сърбия на eвропейското

04.07.2017 | 16:25

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години победи Сърбия с 3:0 (25:23, 25:16, 25:21) във втория си мач от предварителна група А на eвропейското първенство.

Националите U17 с отличен старт на eвропейското

03.07.2017 | 19:15

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години победи Холандия с 3:1 (22:25, 30:28, 26:24, 25:12) в първия си мач от предварителна група А на eвропейското.

Националите U17 заминават за eвропейското

30.06.2017 | 15:30

Националният отбор по волейбол на България за юноши до 17 години заминава тази вечер, 30 юни за участието си в eвропейското първенство 2017.

Започва битката за титлата във волейбола при U12

29.06.2017 | 12:30

Битката за титлата по волейбол при момчетата до 13 години започва от утре, 30 юни, като ще се проведе в три различни града.

Марица е шампион за момичета U13

27.06.2017 | 15:10

Марица (Пловдив) спечели шампионската титла по волейбол за момичета до 13 години, след като триумфира на Суперфинала на държавното първенство.

България на финал на Балканиадата в Стара Загора

26.06.2017 | 20:05

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години се класира за финал на Балканиадата, която се провежда в зала ДЗУ в Стара Загора.

Националите U17 отстъпиха на Сърбия на Балканиадата

25.06.2017 | 18:55

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години отстъпи на Сърбия с 1:3 (15:25, 23:25, 25:20, 24:26) в последния си мач от предварителна група А на Балканиадата.