Вижте първите финалисти при волейболистките U17

21.05.2018 | 15:55

Левски, Казанлък, Бдин Вида (Видин) и Пирин (Разлог) се класираха директно за държавните финали по волейбол за девойки U17.

Ясни са първите четири финалиста при юношите U17

20.05.2018 | 17:55

Левски София, Миньор (Перник), Добруджа 07 (Добрич) и Виктория Волей (Пловдив) са първите четири тима, които ще играят в държавните финали по волейбол за юноши U17.

Левски спечели турнира "Играй с нас" (СНИМКИ)

16.05.2018 | 09:55

Отборът на Левски за момичета до 13 години (родени 2005 година) стана първенец в тристранен приятелски турнир по волейбол Играй с нас

Вижте финалистите при момчетата U15

14.05.2018 | 20:40

Отборите на Люлин (София), Сливнишки герой (Сливница), Виктория волей (Пловдив) и Берое 2016  (Стара Загора) се класираха за държавните финали по волейбол за момчета до 15 години.

ЦСКА и Левски без загуба при девойките  U19

ЦСКА и Левски без загуба при девойките U19

09.05.2018 | 21:55

Отборите на ЦСКА и Левски продължават без загуба след втория ден от държавните финали по волейбол за девойки U19.

България срещу Италия и Полша за Евроволей U19

09.05.2018 | 15:15

Националният отбор по волейбол за девойки U19 попадна в домакинската група I на европейското първенство през септември в Албания.

Левски надигра Марица на старта на финалите U19

08.05.2018 | 20:10

Левски надигра Марица (Пловдив) с 3:1 гейма на старта в турнира от държавните финали по волейбол за девойки U19, който се провежда в казанлъшката зала „Багира“.

България с три отбора на Балканиади по волейбол

03.05.2018 | 14:05

България ще участва с три национални отбора по волейбол при подрастващите на Балканиади през лято 2018 година.

Четири отбора на финали U15

01.05.2018 | 20:20

Отборите на Звезди 94 (София), Марица (Пловдив), Казанлък и Велбъжд (Кюстендил) са първите, които се класираха за държавните финали по волейбол за момичета U15.

Ахил и ДКС Варна на финали U19

01.05.2018 | 11:25

Отборите на Ахил (София) и ДКС (Варна) станаха последните два участника на държавните финали по волейбол за девойки U19.

Националките U19 заминаха за Гърция

25.04.2018 | 12:58

Националният отбор по волейбол за девойки до 19 години замина тази сутрин за Волос (Гърция), където от утре, 26 април, започва участие в евроквалификации.

Славия продължава в спора за титлата

23.04.2018 | 15:05

Славия ще бъде сред участниците на държавните финали по волейбол за момчета до 15 години.

ЦСКА U15 се класира за държавни финали

23.04.2018 | 14:25

Отборът на ЦСКА се класира за участие на държавни финали по волейбол за момчета до 15 години.

Волейболистките U17 са четвърти в Европа

21.04.2018 | 17:45

Националният отбор по волейбол до 17 г. завърши на почетното четвърто място на европейското първенство за девойки в София.

Румъния завърши на пето място в Евроволей U17

21.04.2018 | 16:15

Румъния завърши на пето място в крайното класиране на европейското първенство по волейбол за девойки до 17 години в София.

Русия е първият финалист на европейското U17

20.04.2018 | 18:50

Отборът на Русия стана първият финалист на eвропейското първенство по волейбол за девойки до 17 години в София.

Съставът на националките U17 за Евроволей

12.04.2018 | 15:20

От утре, 13 април, в София стартира европейското първенство по волейбол за девойки до 17 години.

България U17 отстъпи на Турция в първата контрола

09.04.2018 | 21:00

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години отстъпи на Турция с общ резултат 1:4 гейма в първата контрола между двата тима.

Националите U18 заминават за европейското първенство

05.04.2018 | 12:00

Националният отбор по волейбол на България за юноши до 18 години заминава днес за  европейското първенство от 7 до 14 април в Чехия и Словакия.

Националките U17 отстъпиха на Румъния в пет гейма

02.04.2018 | 10:25

Националният отбор по волейбол за девойки под 17 години отстъпи на Румъния с 2:3 гейма в третата контрола между двата тима, която се игра в столичната зала „Христо Ботев“