№2 и №3 сред младите Начева и Георгиева: Няма лесно в спорта

08.01.2018 | 17:25

Представителките на пловдивската атлетическа школа Александра Начева и Лиляна Георгиева преминаха през успешно лято през 2017 г.

Атлетът Балабанов спечели пето място в Европа

19.07.2015 | 19:28

Иво Балабанов спечели пета позиция на 3000 м стипълчейз на европейското първенство по лека атлетика за старша възраст в Ескилстюна (Швeция).

Атлетик (София) превзе спринта за юноши и девойки

25.06.2015 | 15:51

Всички шампиони на 100 м и 200 м от националното първенство за старша възраст за 2015 г. са от Атлетик (София).

Атлет подобри 29-годишен рекорд

12.02.2015 | 21:40

Радин Вълчев подобри националния рекорд на 60 м с пр. за момчета под 16 години по време на националния шампионат по лека атлетика в зала "Добротица" в Добрич.

Варненец защити титлата си на 60 м при юношите, Аджова е първа при момичетата

12.02.2015 | 14:50

Недислав Колев стана шампион на България на 60 м в зала за юноши младша възраст за втора поредна година.

Най-бързите на 60 мeтра са от Русе и Варна

14.02.2014 | 22:03

Радостина Стоянова от Локомотив (Русе) и Стефан Ганев от Евър-Варна станаха първенци на 60 м на националния шампионат за юноши и девойки под покрив.

Синът на еврошампион с дубъл на атлетическo първенствo

13.02.2014 | 16:51

Пламен Петков (АК Враца), син на европейския шампион в скока на дължина Ивайло Младенов, спечели два златни медала на националното първенство в зала „Добротица” в Добрич.

Атлети подобриха три рекорда в Добрич

12.02.2014 | 22:54

Общо три национални рекорда бяха подобрени по време на първия ден на националните шампионати за момичета и момчета под 16 г. и юноши и девойки младша възраст в зала „Добротица” в Добрич.

Варненец с втора титла на 60 метра в Добрич

12.02.2014 | 15:41

В първото си състезание като юноша младша възраст Недислав Колев (Евър-Варна) спечели националната титла в спирта на 60 м етра. Той беше убедителен за победата във финала на дисциплината по време на шампионата по лека атлетика в зала „Добротица” в Добрич.

Тихомир Иванов 12-и в Европа

20.07.2013 | 20:10

Тихомир Иванов се нареди на 12-а позиция във финала на скок височина при юношите по време на европейското първенство за старша възраст в Риети (Итaлия).

Димитров спечели трети медал в спринта

19.07.2013 | 18:35

Денис Димитров спечели третия медал за България в спринта при юношите от европейско първенство за старша възраст. Той стана втори на 100 м по време на шампионата на Стария континент за старша възраст в Риети (Италия).

Димитров най-бърз преди финала

18.07.2013 | 18:13

Денис Димитров затвърди позицията си на фаворит за титлата на Европа при юношите на 100 м и след първите два кръга на дисциплината на първенството на континента по лека атлетика за старша възраст в Риети (Италия).

Живко Стоянов осми на олимпийския фестивал

17.07.2013 | 22:35

Живко Стоянов се класира на осмо място във финала на 400 м на европейския младежки олимпийски фестивал в Утрехт.

Дейзи Иса записа три фаула в скока на дължина

13.07.2013 | 12:16

Дейзи Иса не регистрира опит в квалификацията в скока на дължина на световното първенство по лека атлетика за младша възраст в Донецк (Укр).

Чиприянова не премина квалификациите

11.07.2013 | 11:22

Анна Чиприянова се класира на 44-о място след квалификациите в тласкането на гюле на световното първенство за малдша възраст в Донецк (Укр).

Дейзи Иса извън финала на троен скок

10.07.2013 | 19:35

Дейзи Иса не можа да премине квалификациите на тройния скок на световното първенство по лека атлетика за младша възраст, което започна днес в Донецк (Укр).

Краси Стойчев е №1 на Балканите

08.07.2013 | 10:57

Красимир Стойчев донесе втори златен медал за България от балканското първенство по лека атлетика за старша възраст, което се проведе в Денизли (Тур) през уикенда.

Галина Николова балканска шампионка

07.07.2013 | 00:14

Галина Николова стана балканска шампионка на 100 м за девойки. Състезателката на Димитър Карамфилов триумфира на първенство в Денизли (Тур) с постижение от 12.38 сек.

Денис Димитров покри норматив и на 200 м

27.06.2013 | 13:30

Денис Димитров (Локомотив Русе) подобри личното си постижение на 200 м за шампионското място в дисциплината от държавното първенство за старша възраст в Правец.

Краси Стойчев подобри още един рекорд

26.06.2013 | 21:32

Красимир Стойчев (Левски) записа нов рекорд срещу името си. Състезателят на Румяна Ценова стана шампион за юноши старша възраст на 110 м с пр. с 13,92 сек на Градския стадион в Правец.

№2 и №3 сред младите Начева и Георгиева: Няма лесно в спорта 08.01.2018 | 17:25