U17: Ботев лидер след разгром над Септември (миниобзор)

17.09.2017 | 20:20

Ботев (Пловдив) е едноличен лидер след шестия кръг в Елитната U17. "Канарчетата" вкараха 5 гола при гостуването си на Септември и оглавиха класирането.

Септември надигра Барокко при младшата

17.09.2017 | 14:45

Септември победи с 2:0 Барокко в среща от третия кръг на зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през 2001-2002 година.

U17: Левски, Лудогорец и Черно море с убедителни победи (обзор)

16.09.2017 | 19:55

Пет мач от програмата на шестия кръг на Елитната U17 се играха днес. Вижте най-интересното от днешните срещи.

Сокол (Марково) изненада Левски-Раковски в U17

16.09.2017 | 19:15

Сокол (Марково) се наложи с 1:0 като гост на Левски-Раковски в среща от шестия кръг на Елитната юношеска група до 17 години.

Красимир Петров: С ЦСКА няма лек мач

13.09.2017 | 15:10

Треньорите на Левски и ЦСКА-София (2003) - съответно Красимир Петров и Христо Марашлиев, коментираха пред Viasport.bg дербито между двата отбора, завършило 4:1.

Левски (2003) взе дербито с ЦСКА при децата (СНИМКИ, ВИДЕО)

13.09.2017 | 12:35

Левски победи ЦСКА-София като гост с 4:1 в дербито на третия кръг при децата, родени 2003 г., в Елитната U15, Югозападна зона.

U17: Голово шоу и много обрати в петия кръг (обзор)

10.09.2017 | 20:55

Много резултатен кръг в Елитната U17. Почти всички срещи бяха изпълнени с много голове и обрати. Вижте най-интересното.

Дузпи, червен картон и успех за ЦСКА срещу Септември

10.09.2017 | 19:50

ЦСКА победи Септември с 2:1 в мач от петия кръг на Елитната U17. Срещата се игра на първи терен на базата на "червените" в Панчарево.

Чавдар U15 си тръгна с победа от "Царско село"

09.09.2017 | 15:25

Чавдар (Етрополе) надигра с 4:1 като гост Царско село в среща от втория кръг на Елитната група до 15 години, Югозападна зона (набор 2003).

Христо Коилов поема Септември U17

06.09.2017 | 12:30

В детско-юношеската школа на Септември има нов треньор. Това е Христо Коилов, който ще поеме юношите младша възраст на клуба, които се състезават в Елитната група до 17 г.

Национал (2004) и ДИТ започнаха с равенство

06.09.2017 | 12:00

Национал и ДИТ завършиха 1:1 в отложен мач от първия кръг на столичното първенство на Деца "Б", родени през 2004 година.

U17: Славия обърна Берое в Стара Загора (обзор)

03.09.2017 | 21:10

Пет мача от четвъртия кръг в Елитната U17 се играха днес. Срещите Левски-Раковски - ЦСКА, Левски - Ботев (Пловдив) и Етър - Черно море ще се проведат по-късно през сезона.

Септември надви Локо с два късни гола в Елитната U17

03.09.2017 | 20:15

Септември спечели с 2:0 домакинския си мач с Локомотив (Пловдив) от четвъртия кръг в Елитната U17.

ЦСКА удари Септември и поведе в Елитната U19

02.09.2017 | 20:55

ЦСКА победи Септември като гост с 4:0 в среща от четвъртия кръг на Елитната юношeска група до 19 години.

Монтана U17 и U19 с нови треньори

31.08.2017 | 11:30

Отборите на Монтана U19 и U17 имат нови треньори. Както вече ви съобщихме, досегашните наставници на двата тима, станаха помощници на Ферарио Спасов в първия тим.

U17: Сокол спечели точка срещу Лудогорец след 0:2 (обзор)

30.08.2017 | 21:50

Два отбора са с пълен актив от 9 точки след третия кръг в Елитната юношеска група до 17 години. Вижте най-интересното от днешните мачове.

ЦСКА би Левски с обрат в Елитната U17

30.08.2017 | 19:34

ЦСКА-София обърна Левски с 2:1 от 0:1 в дербито на третия кръг в Елитната юношеска група до 17 г., играно на базата в Панчарево.

Ферарио Спасов взе в екипа си треньори от ДЮШ на Монтана

29.08.2017 | 16:50

Новият старши треньор на Монтана Ферарио Спасов привлече в екипа си треньорите от школата на клуба Светлан Кондев и Ивелин Петков, научи Viasport.bg.

U17: Ботев удари Лудогорец в Разград (обзор)

27.08.2017 | 22:10

Днес се играха всичките осем срещи от втория кръг в Елитната юношеска група до 17 г. Вижте най-интересното.

Монтана взе точка от ЦСКА в U17

27.08.2017 | 21:25

Монтана и ЦСКА-София завършиха 0:0 в среща от втория кръг на Елитната юношеска група до 17 г.