Антъни Иванов безапелационен на "Бриз"

07.10.2017 | 15:25

Бронзовият медалист от световното при юношите - Антъни Иванов, очаквано спечели две титли в първите два полудни на международния турнир по плуване "Бриз".

Диана Петкова с шест титли в Косово

03.10.2017 | 16:05

Диана Петкова спечели шест титли и  голямата награда на плувния турнир „1st STEP OPEN CHAMPIONSHIP", състоял се в Прищина (Косово).

Петър Божилов: Няма време за почивка, чакат ме рекорди

30.08.2017 | 14:30

Петър Божилов записа най-предното класиране от българските плувци на световното за юноши и девойки в Индианаполис след третото и десетото място на Антъни Иванов.

Антъни: Плувах на инат и за България

29.08.2017 | 12:37

Антъни Иванов спечелил на инат и заради България бронзовия си медал на 200 м бътерфлай от световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

Исторически медал за България и Антъни Иванов

29.08.2017 | 07:58

Млад спортист №1 в анкетата на Viasport.bg за 2016 г. Антъни Иванов записа нова славна страница в историята на българското плуване.

Антъни Иванов е на финал с четвърто време

28.08.2017 | 18:15

Антъни Иванов влезе с четвърто време за финала на коронната си дисциплина 200 м бътерфлай на световното по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов на 3 стотни от нов полуфинал

27.08.2017 | 11:31

Антъни Иванов остана на три стотни от нов полуфинал на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов се размина с финала в Индианаполис

25.08.2017 | 09:34

Антъни Иванов остана на две места от финала на 100 м бътерфлай на световното за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов на полуфинал на световното

24.08.2017 | 20:31

Антъни Иванов се класира за полуфинал на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ). Направи го на 100 м бътерфлай.

Рекорд и влизания в топ 20 на старта на световното

23.08.2017 | 19:14

С национален рекорд и влизания в топ 20 започна българското участие на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Три наши отбора на турнир по водна топка в Сърбия

23.08.2017 | 11:17

Три български отбора по водна топка играят на международните юношески турнири в сръбския град Кикинда.

Четирима наши плувци на старт още в първия ден

23.08.2017 | 09:45

Четирима от петимата наши състезатели ще плуват още в откриващия ден на започващото днес (23 август) световно първенство за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Вижте в кои дисциплини ще плуват нашите на световното

20.08.2017 | 20:05

Йордан Янчев е заявен за 6 дисциплини и ще бъде българският плувец с най-много стартове на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

630 плувци от 93 държави на световното за юноши

18.08.2017 | 13:12

Световното първенство по плуване за юноши и девойки в американския град Индианаполис ще събере 630 обещаващи състезатели от 93 държави.

Фамилия Пачалиеви триумфира и в Италия

08.08.2017 | 13:50

Две българчета, братовчеди, при това потомци на голяма ватерполна фамилия – Пачалиеви, станаха шампиони във водещите първенства на Европа.

Антъни Иванов е осми в света при мъжете

26.07.2017 | 19:25

Спортист №1 на Viasport.bg за 2016 г. Антъни Иванов завърши на осмо място на финала на 200 метра бътерфлай на световното първенство за мъже и жени в Унгария.

Рангелова: Влизането на финал е равносилно на медал

26.07.2017 | 13:40

Влизането на финал в плуването в равносилно на медал в много други спортове. Това постижение трябва да намери място в топ 10 на спортист на България, заяви Нина Рангелова за постижението на Антъни Иванов.

Антъни Иванов на исторически финал

25.07.2017 | 22:00

Едва на 18 години, а не спира да дава толкова надежди на българското плуване!

Антъни Иванов се класира на световен финал в Будапеща и то в най-тежката дисциплина – 200 м бътерфлай.
КПС Варна пак шампион по водна топка

25.07.2017 | 13:10

КПС Варна спечели втора титла в държавните първенства по водна топка за 2017 г.

Антъни Иванов на 1/2-финал с изумителен рекорд

25.07.2017 | 12:35

Антъни Иванов поднесе един от най-вълнуващите моменти в историята на българското плуване, след като се класира на полуфинал на първенството на планетата в Будапеща с изумителен национален рекорд.