Три титли за скачачите ни на Балканиадата

28.05.2018 | 10:30

Общо девет медала завоюваха българските състезатели по скокове във вода на Балканиадата за юноши и девойки в сръбската столица Белград.

Черноморец триумфира във водната топка при момчетата

04.04.2018 | 10:00

Отборът на Черноморец спечели квалификацията от държавното първенство по водна топка за момчета U13, играна в Бургас.

КПС Варна поведе при младшата във водната топка

20.02.2018 | 09:00

Отборът на КПС Варна поведе във временното класиране след първия финал в държавното първенство по водна топка за юноши младша възраст U 17.

Варна приема Топ 6 в младшата по водна топка

16.02.2018 | 10:59

Варна приема първия турнир на финалната шестица от държавното първенство по водна топка за юноши младша възраст U17, който ще се състои от петък до неделя.

Започнаха мачовете при U11 във водната топка

13.02.2018 | 09:00

Започнаха мачовете при 11-годишните ватерполисти в първия сезон, през който у нас се организират състезания за толкова малки играчи.

КПС Варна за първи път на финали при старшата

12.02.2018 | 08:45

Отборът на КПС Варна за първи път се класира за финалите, които ще определят медалистите в държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19.

Ватерполистките на Арда влязоха в Топ 4

02.02.2018 | 10:07

Отборът на Арда (Кърджали) се класира в Топ 4 на държавното първенство по водна топка за девойки.

Завършиха регионалните турнири по водна топка U13

31.01.2018 | 10:00

Завършиха регионалните турнири от държавното първенство по водна топка във възрастта U13, родени след 1 януари 2005 г.

В Пазарджик откриха плувния сезон с новите отбори

28.01.2018 | 19:03

В Пазарджик откриха плувния сезон с участието на 180 деца от цялата страна и от региони без традиция в „синия“ спорт.

Приемаме европейска квалификация по водна топка

28.01.2018 | 10:56

България ще е домакин на мачовете от квалификационна група „А“ за европейското първенство по водна топка за юноши, родени след 1 януари 1999 г.

Левтеров с бронз на плувния супертурнир в Люксембург

27.01.2018 | 11:50

Българското плуване спечели първия си медал от супертурнира Euro Meet в Люксембург.

Арда с две победи в София при ватерполистите U15

24.01.2018 | 14:10

Стартира държавното първенство по водна топка за момчета U15. Играха се първите мачове в четирите регионални групи – по две в двете зони Изток и Запад.

Плуването ни иска квалификация за младежката олимпиада

29.12.2017 | 14:35

Българска федерация по плувни спортове е подала искане до световната централа ФИНА държавните ни първенства да станат квалификации за Младежките олимпийски игри.

Сезонът в плуването приключи с 34 рекорда

23.12.2017 | 10:47

Общо 34 рекорда паднаха на държавното отборно-лично първенство по плуване за мъже и жени на малък басейн, с коeто бе затворен състезателният календар за 2017 г.

Антъни Иванов започна с рекорд на държавното

19.12.2017 | 13:35

Най-добрият плувец на България - Антъни Иванов, започна с рекорд участието си на държавното първенство за мъже и жени на 25-метров басейн в Спортната палата в София.

Осем рекорда паднаха на държавното за деца

17.12.2017 | 14:30

ПК Сандански е отборен държавен шампион по плуване при децата в малък басейн. На първенството в Пловдив бяха регистрирани 8 най-добри постижения при 12-годишните.

Петър Божилов: Европейското не мина както очаквах

16.12.2017 | 16:40

Петър Божилов завърши с протоколно плуване българското участие на европейското първенство за мъже и жени на 25-метров басейн в датската столица.

Умора помрачи дебюта на Божилов на европейското

13.12.2017 | 18:28

Умората от държавния шампионат в старшата възраст попречи на Петър Божилов да дебютира успешно на европейско първенство по плуване при мъжете.

Хегемонията на ПСК Черно море продължава

27.11.2017 | 14:35

Хегемонията на ПСК Черно море (Варна) в българското плуване продължава и с купата от държавното първенство за 10-11-годишни ("Весел делфин”), състояло се във Варна.

Локо НН и Черноморец спечелиха квалификацията

27.11.2017 | 13:30

Отборите на Локомотив Никола Нанов (София) и Черноморец (Бургас) спечелиха квалификацията в държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19.