630 плувци от 93 държави на световното за юноши

18.08.2017 | 13:12

Световното първенство по плуване за юноши и девойки в американския град Индианаполис ще събере 630 обещаващи състезатели от 93 държави.

Фамилия Пачалиеви триумфира и в Италия

08.08.2017 | 13:50

Две българчета, братовчеди, при това потомци на голяма ватерполна фамилия – Пачалиеви, станаха шампиони във водещите първенства на Европа.

Антъни Иванов е осми в света при мъжете

26.07.2017 | 19:25

Спортист №1 на Viasport.bg за 2016 г. Антъни Иванов завърши на осмо място на финала на 200 метра бътерфлай на световното първенство за мъже и жени в Унгария.

Рангелова: Влизането на финал е равносилно на медал

26.07.2017 | 13:40

Влизането на финал в плуването в равносилно на медал в много други спортове. Това постижение трябва да намери място в топ 10 на спортист на България, заяви Нина Рангелова за постижението на Антъни Иванов.

Антъни Иванов на исторически финал

25.07.2017 | 22:00

Едва на 18 години, а не спира да дава толкова надежди на българското плуване!

Антъни Иванов се класира на световен финал в Будапеща и то в най-тежката дисциплина – 200 м бътерфлай.
КПС Варна пак шампион по водна топка

25.07.2017 | 13:10

КПС Варна спечели втора титла в държавните първенства по водна топка за 2017 г.

Антъни Иванов на 1/2-финал с изумителен рекорд

25.07.2017 | 12:35

Антъни Иванов поднесе един от най-вълнуващите моменти в историята на българското плуване, след като се класира на полуфинал на първенството на планетата в Будапеща с изумителен национален рекорд.

Хегемонията на Черно море продължава

23.07.2017 | 18:15

Хегемонията на ПСК Черно море в българското плуване по всички фронтове продължава, след като варненският отбор спечели у дома четвъртата си титла от пет летни шампионата, триумфирайки в младшата възраст.

Калоян Левтеров с рекорд и 4 титли

23.07.2017 | 09:05

Калоян Левтеров бе във фокуса на вниманието през втория ден на държавното лично отборно първенство по плуване за юноши и девойки младша във Варна, след като подобри национален рекорд и закръгли актива си на общо четири титли.

Калина Николаева с нов як рекорд във Варна

22.07.2017 | 10:00

Калина Николаева продължава да впечатлява с изявите си, след като записа рекорд още на старта на държавното лично отборно първенство по плуване за юноши и девойки младша във Варна.

Кадоглу с извънреден тест за европейското в открити води

18.07.2017 | 10:40

България ще бъде представена от четирима състезатели  на европейското първенство по плуване в открити води за младежи и девойки.

Антъни с автограф от Фелпс за рождения си ден

17.07.2017 | 16:56

Антъни Иванов получи снимка с автограф на своя кумир Майкъл Фелпс за 18-ия си рожден ден.

Победа и разгромни загуби за ватерполистите

15.07.2017 | 12:20

Победа и две разгромни загуби записаха българските представителни отбори по водна топка при момчетата и момичетата на домашната балканиада за родени 2002 година и по-малки.

Бургас приема две Балканиади по водна топка

12.07.2017 | 09:05

От петък до неделя Бургас ще бъде домакин на две Балканиади по водна топка - за юноши, родени след 1 януари 2002 г. и за девойки в същата възраст.

Българин шампион на Испания по водна топка

11.07.2017 | 13:10

Българче стана шампион на водеща клубна сила в света на водната топка - Испания. Първенецът е Дани Пачалиев - син на дългогодишния национал Иво Пачалиев.

Англичани представиха филм за Антъни Иванов (ВИДЕО)

05.07.2017 | 16:00

Не са много българските спортисти, за които чужденци правят филми. Един от малцината е Антъни Иванов, чийто талант беше забелязан от английска продуцентска къща.

Варна стана шампион по водна топка, тушира скандал

04.07.2017 | 10:45

Отборът на КПС Варна по водна топка спечели първа титла в историята си за юноши младша възраст.

Диана Петкова на 2 стотни от рекорд

03.07.2017 | 14:34

Диана Петкова остана на две стотни от националния си рекорд на 50 м бътерфлай при девойките старша възраст при последното си плуване на европейското първенство.

Диана Петкова е шеста в Европа

02.07.2017 | 07:55

Диана Петкова стана шеста в Европа. За родното плуване класиранто е с цената на злато. Състезателката на пловдивския Спринт направи това на 50 м свободен стил.

Добруджа триумфира на „Златна рибка”

26.06.2017 | 09:51

СКПС Добруджа е държавен първенец по плуване на шампионата във възраст "Златна рибка" (9-10 годишни).

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).