Христо Ценов: Искам потизивното настроение да се покаже и в играта ни

08.08.2018 | 19:00

„Очаквам и се надявам отборът да играе оптимално добре,“ заяви Ценов за BGbasket.com от Сараево.

12-те юноши за Евробаскет U18 в Македония

25.07.2018 | 22:30

Вижте окончателната група от 12 баскетболисти, която ще представя България на Европейското първенство за юноши U18 в Скопие.

Христо Ценов: Момчетата ми знаят какво искат от себе си и баскетбола

24.07.2018 | 11:00

"Крайно оптимистично съм настроен, мечтая си, но за да постигнем нещо трябва да се обединим и трудим безкрайно. И с малко късмет," си пожела Христо Ценов.

Черно море пак изненада Академик на полуфинал

02.06.2018 | 18:50

Черно море Тича е първият финалист на държавното първенство по баскетбол за юноши U19 след страхотен мач срещу Академик София.

Берое пред служебна загуба на финалите за юноши U19

02.06.2018 | 15:52

Въпреки че победиха Шумен, сега старозагорци могат да понесат тежкото наказание заради административни причини.

БУБА спечели Суперлигата за юноши U19

16.05.2018 | 10:25

И четирите участника в Суперлигата се класират директно за финалите на Държавното първенство.

Шумен и Берое се завръщат във финалите за юноши U19

05.05.2018 | 11:00

Юношите U19 на Шумен и Берое отново ще играят в баскетболните финали на тази възраст. И двата отбора за последно се класираха на финал на републиканско през 2012-а.

Левски спечели турнира в памет на Мишо Михайлов

15.05.2010 | 15:37
Малките футболисти на Левски, набор 1999 г., спечелиха турнира, организиран в памет на Мишо Михайлов, който се проведе днес на стадион „Българска армия”. На финала „сините” надиграха Славия с 2:1 в много оспорван и изпълнен с голови положения мач.