Да се класираш на Евроволей със замах

16.01.2017 | 11:11

Националният отбор по волейбол на България за девойки до 18 години се класира на европейското първенство в Холандия.

Да спечелиш турнир на три поста

18.12.2016 | 18:55

Юбилейното двадесето издание на турнира за "Купа Иван Николов", който по традиция се организира от ВК Звезди 94, през тази година се проведе за момичета до 15 години.

Светлините в тунела

04.12.2016 | 20:06

Българският баскетбол в момента е в тежък колапс, а две български момчета в момента играят в два от най-добрите европейски отбори.

Балканските отличници на България

31.08.2016 | 11:00

През последния уикенд в сръбския град Върнячка Баня завърши лятото, що се отнася до балканските първенства по волейбол в различните възрастови групи.

Лъч надежда

Лъч надежда

11.07.2016 | 17:50

Националният отбор по волейбол за юноши до 18 години завърши с вицешампионска титла на Балканиадата в Добрич.

Лудата надпревара при младите волейболистки

16.05.2016 | 10:05

Отборът на Левски (София) спечели титлата от държавното първенство за девойки старша възраст (U20) за сезон 2015/16. При това, по начин, който само режисьори с богато въображение могат да измислят.