Детска радост

20.03.2017 | 07:45

Какво му трябва на едно дете, за да расте здраво и щастливо? Да се движи. Атлетическите състезания за най-малките са доказан начин за емоционално увличане към спорта.

Човек, а после атлет

04.02.2017 | 16:14

Един на пръв поглед малък жест, но всъщност голям. Постъпката на Мартин Живков стана повод за внимание и бързо обиколи зала „Добротица” в Добрич.

Защо пък винаги Ивет го прави?

17.08.2016 | 16:28

Защо пък винаги Ивет го прави? Това да е най-бърза там, където трябва. Да успява да изцеди себе си и да се пребори за медал на 100 м на еврошампионат, да се класира за олимпийски финал на 200 м с най-добро постижение за сезона?

Ивет Лалова: Стискайте палци и бъдете с нас

07.08.2016 | 09:22

Светлини, камери, последни нареждания "моля, знаменосецът, минете една крачка напред, целият отбор плътно и в готовност, излизате след 1 минута".