Автобус с 36 млади спортисти горя край Боровец

12.05.2017 | 11:42

Автобус с 36 млади пловдивски състезатели по аеробика от местния клуб „Аеробика-АМД” изгоря вчера малко преди курорта Боровец.

Още 2 медала за аеробиката от Трабзон

17.07.2016 | 16:55

Още 2 медала спечелиха българските представители на Спортната Гимнастриада в Трабзон (Турция).

Съдии ощетиха Стоилова и Папазов на Световната купа

22.03.2016 | 18:37

Пловдивчаните Ана-Мария Стоилова и Антонио Папазов бяха скандално ощетени по време на Световната купа по спортна аеробика в Екс ле Бен (Франция).

Нашите обраха медалите на турнира в Пловдив

22.09.2014 | 17:03

Българските състезатели се представиха изключително успешно на международния турнир по спортна аеробика в Пловдив.

Състезатели от 6 държави идват за Plovdiv Open по аеробика

16.09.2014 | 16:37

От 19 до 21 септември Пловдив за пореден път ще е домакин на традиционния вече международен турнир по спортна аеробика - 5th Plovdiv Cup Aerobics Open. Състезанието е включено в годишния календар на международната федерация по гимнастика (ФИГ).

Българите направиха фурор на световното в Канкун

26.06.2014 | 15:28

Българската двойка Ана-Мария Стоилова и Антонио Папазов спечели златните медали на световното първенство по спортна аеробика за юноши и девойки, което се провежда в мексиканския град Канкун.

Антонио Папазов първи в квалификацията на световното

25.06.2014 | 17:35

Българинът Антонио Папазов зае първо място в квалификациите при юношите на световното първенство по спортна аеробика, което се провежда в Канкун (Мексико).

Стоилова и Папазов ще защитават титла в далечен Канкун

19.06.2014 | 16:25

Ана-Мария Стоилова и Антонио Папазов ще защитават световната си титла при смесените двойки по спортна аеробика на първенството в далечен Канкун, Мексико.

Антонио Папазов стана шампион в Боровец

11.05.2014 | 19:57

Антонио Папазов спечели титлата при юноши 15-17 години от международния турнир по спортна аеробика за деца, юноши и девойки, който завърши днес в Боровец.

България с 10 медала от втория ден на турнира в Боровец

10.05.2014 | 21:00

10 медала спечелиха българските състезатели по спортна аеробика от международния турнир за деца, юноши и девойки в Боровец, който бе излъчван на живо от Viasport.bg и Sportmedia.tv.

Гледай с Viasport.bg втория ден от турнира по аеробика

10.05.2014 | 07:50

Viasport.bg и Sportmedia.tv ще излъчат НА ЖИВО квалификациите и финалите от втория ден на международния турнир Borovets Cup Aerobics Open за деца, юноши и девойки.

Стоилова поведе в квалификациите в Боровец

09.05.2014 | 22:58

Ана-Мария Стоилова оглави класирането при девойките индивидуално (15-17 г.) на международния турнир по спортна аеробика в Боровец. Талантливата пловдивчанка получи за изпълнението си 19,750 т.

Гледай с Viasport.bg аеробика от Боровец

08.05.2014 | 15:00

Две силни състезания ще се проведат от петък до неделя в хотел "Самоков" в Боровец.

Стоилова и Папазов отново с по две титли от държавното

07.05.2014 | 10:45

Световните шампиони Ана-Мария Стоилова и Антонио Папазов (АМД Пловдив) отново, както и през миналата година, спечелиха по две титли от държавното първенство по спортна аеробика, което завърши в Боровец.

13 медала за състезателите ни по аеробика в Словакия

07.04.2014 | 17:45

12 от отличията бяха донесени от представителите ни при подрастващите, като 10 от тях са във възрастова група 9-11 г.

Актив спорт и Ралица Митрева най-добри на аеробик феста

22.03.2014 | 16:00

Над 150 души участваха в шестото издание на аеробик феста под надслов "С аеробиката - здрави и усмихнати", който се проведе днес в зала "Универсиада".

Организират аеробик фест за шести пореден път

17.03.2014 | 17:55

Аеробик фест под надслов „С аеробиката – здрави и усмихнати” ще се проведе в събота, 22 март, от 11 ч. в зала „Универсиада” в София.

Наши със злато на групи от турнир по аеробика

03.03.2014 | 15:45

България спечели златен медал в категория групи при девойките старша възраст на четвъртия международен турнир по спортна аеробика в португалския град Кантанхеде.

Четвърти места за нашите от европейското по аеробика

10.11.2013 | 14:43

Престижните позиции са за Тихомир Баротев от индивидуалната надпревара при юношите и за смесаната ни двойка Ана-Мария Стоилова и Антонио Папазов.

България с финалисти в 3 категории на европейското

09.11.2013 | 19:33

Световните шампиони Ана–Мария Стоилова и Антонио Папазов се класираха пети при двойките след първия квалификационен ден на европейско първенство по аеробика, което се провежда във Франция.

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.