Медал за наш катерач в Еврокупа в Полша

04.07.2016 | 13:09

Българинът Петър Иванов спечели сребро в III кръг на Европейската купа по спортно катерене за юноши и девойки - дисциплина боулдър във Варшава.

Раздават 10 000 лв. на млади катерачи

29.11.2013 | 17:35

За втора поредна година Walltopia ще раздаде стипендии на българските деца и юноши за отлично представяне на международни и републикански състезания по катерене.

US тийнейджър с уникален рекорд

26.12.2011 | 12:32

Американски тийнейджър стана най-младият човек, покорил най-високите върхове на седемте континента на Земята.

8 катерачи с по две титли от държавното

21.11.2011 | 17:51

8 състезатели се окичиха с по две титли от Държавното първентво по спортно катерене за деца, юноши и девойки, което се проведе през уикенда в залата на НСА в София.

SportMedia.tv излъчва ДП на катерачите

18.11.2011 | 12:27

Интернет телевизията SportMedia.tv ще излъчи на живо Държавното първенство по спортно катерене за деца, юноши и девойки.

Катерачите на НСА взеха купа „Стената”

16.05.2011 | 16:02

Домакините от НСА спечелиха отборното състезание по спортно катерене за купа „Стената”, което се проведе през уикенда.

Откриха школа за обучение на офроуд пилоти

20.02.2011 | 17:57

Детско-юношеска школа за обучение на начинаещи офроуд пилоти от цялата страна бе открита днес на полигона в троянското село Дълбок дол.
В Пловдив катерят гигантска стена

17.01.2011 | 17:04
Клуб за приключения ипътешествия Вертикал и Арт Клайминг Център организират традиционното ”Градско Състезание по Катерене” за деца, което ще се проведе на 22 януари 2011 г. на стената в търговски център „Галерия”.
Ледените катерачи подгряха за Скакавица

10.01.2011 | 17:15

Бойко Лалов спечели състезанието по драй-тулинг, което се проведе през уикедна на стената в залата на НСА.
Големите и малки катерачи атакуват стената на НСА

07.01.2011 | 11:09
Сезонът на катерачната стена в НСА се открива в събота със състезание по dry tooling за Купата на академията, а в понеделник подготовка подновяват и децата от студентския клуб.
Трапезица с отборната титла по катеренe

06.12.2010 | 13:50

АК Трапезица от Велико Търново спечели отборната титла от състезанието по спортно катерене за деца, юноши и девойки за купата на НСА.
Малчугани ще катерят за купа „Алтиус”

28.10.2010 | 15:16

През първия ноемврийски уикенд (6 и 7 ноември 2010) в зала “Гравити", спортен комплекс “Бонсист" в София ще се проведе открито състезание по спортно катерене за деца, юноши и девойки - купа “Алтиус".