Комплект медали спечелиха "Спортни таланти"

05.07.2017 | 12:08

С титла на сингъл и сребро на смесени двойки "Спортният талант" на „Еврофутбол” Мария Делчева завърши участието си на 6-ия турнир по бадминтон.

Мария Делчева е №1 в Европа в бадминтона

10.05.2017 | 14:35

Бадминтонистката Мария Делчева спечели сребърен медал от международния турнир за юноши и девойки до 19 годиви, който се проведе в хърватския град Дубровник.

Тръгваме с 2 победи на европейското по бадминтон

12.04.2017 | 16:55

С две български победи на единично започна европейското лично първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години, което се провежда в Мюлуз (Франция).

Бадминтонистите с 2 титли на Балканиадата

26.03.2017 | 16:10

Два златни медала спечелиха българските бадминтонисти на балканиадата в Одрин (Турция) за юноши е девойки до 19 години.

Бадминтонисти и лекоатлети в битка за стипендии

15.02.2017 | 15:25

Бадминтонисти и лекоатлети са новите лица, които подадоха своите проекти по програма „Спортни таланти“ на „Еврофутбол“.

Бадминтонът грабна титла в Словакия

27.11.2016 | 12:45

Даниел Николов и Иван Панев спечелиха титлата на двойки от международния турнир по бадминтон за юноши и девойки в Тренчин (Словакия).

Даниел Николов грабна титлата в Чехия

20.11.2016 | 17:45

Националът ни в бадминтона Даниел Николов спечели титлата от силния турнир за юноши и девойки в град Орлова-Лютине (Чехия).

Даниел Николов на полуфинал в Чехия

20.11.2016 | 11:05

Бадминтонистът Даниел Николов (на снимката в бяло) се класира на полуфиналите на силния гурнир за юноши и девойки в град Орлова-Лютине (Чехия).

Бадминтонът влиза в училище догодина

11.11.2016 | 19:05

Програма „Бадминтон в училище“ ще стартира от следващата година. Осигурява оборудване за бадминтон на училища в страната и ще популяризира спорта сред децата.

Вече без българи на световното в Билбао

11.11.2016 | 09:50

Приключи българското участие на световното първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години в Билбао (Испания).

Само Делчева продължава на световното в Билбао

10.11.2016 | 12:35

Националите ни по бадминтон имаха много лош ден на световното първенство за юноши и девойки до 19 години в испанския град Билбао.

Бадминтонистите тръгнаха победно на световното

09.11.2016 | 13:05

Националите ни по бадминтон започнаха по най-добрия начин участието си на световното първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години в испанския град Билбао.

Завършихме на 33-то място в света по бадминтон

06.11.2016 | 11:05

Националният отбор по бадминтон за юноши и девойки завърши с победа участието си на световното в испанския град Билбао.

Бадминтонистите с 3 победи в плейофите на световното

05.11.2016 | 21:02

Смесеният ни отбор по бадминтон за юноши и девойки до 19 години записа три победи в плейофите на световното първенство в испанския град Билбао.

България с две загуби на световното по бадминтон

04.11.2016 | 10:25

Съставът на България по бадминтон за юноши и девойки до 19 години отстъпи и в двата си мача вчера на световното за смесени отбори в Билбао (Испания).

Бадминтонистите ни тръгнаха с победа на световното

02.11.2016 | 17:35

Съставът на България по бадминтон започна с победа участието си на световното първенство за смесени отбори за юноши и девойки, което стартира днес в испанския град Билбао.

Даниел Николов шампион в Словения

23.10.2016 | 15:30

Българинът Даниел Николов спечели титлата на турнира по бадминтон за юноши и девойки в словенския град Мирни.

Над 200 деца играха в турнира „Златно перце”

22.10.2016 | 17:55

Над 200 деца от 1-и до 7-ми клас участваха в 11-ото издание на ученическия турнир „Златно перце”, който се проведе в столичната зала „Европа”.

Бадминтонисти със златни медали на турнир в Загреб

12.09.2016 | 19:57

С два златни медала за България завърши турнирът по бадминтон за юноши и девойки до 17 години в хърватската столица Загреб.

Мария Мицова с две титли в Гърция

03.07.2016 | 18:55

Мария Мицова спечели 2 титли на международния турнир по бадминтон в Сидирокастро (Гърция).

1 2 3 4 ... 7 »

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.