Рекорден брой участници на "Златното перце"

19.11.2017 | 09:52

Над 250 деца от 1-ви до 7-ми клас се включиха  в дванадесетото издание на ученическия турнир по бадминтон „Златното перце” за "Купа София".

Турнирът по бадминтон “Златно перце” е в събота

16.11.2017 | 12:25

На 18 ноември (събота) за дванадесети път ще се проведе ученическият турнир по бадминтон „Златното перце" за “Купа София”.

Мария Делчева спечели турнир във Финландия

30.10.2017 | 09:32

Бадминтонистката Мария Делчева (на снимката със своя треньор Слънчезар Цанков) спечели титлата от турнира за юноши и девойки до 19 години във финландския град Еспоо.

Две титли за бадминтонистките ни в Украйна

18.09.2017 | 12:40

Наши бадминтонистки спечелиха две титли от турнира за юноши и девойки до 19 години в Украйна. На единично при девойките се стигна до изцяло български финал.

"Спортни таланти" с успехи и поражения в Европа

15.09.2017 | 18:45

Един от "Спортните таланти" на „Еврофутбол“ - 17-годишната Мария Делчева, се класира на полуфиналите на международния турнир по бадминтон за юноши и девойки до 19 г.

Сребро и злато за Илиян Стойнов

10.09.2017 | 21:35

Шампионски две седмици изживя тандемът Илиян Стойнов - Сергей Лукич. Българският състезател и неговият сръбски партньор спечелиха втори турнир в рамките на 8 дни.

Мария Делчева спечели титла в Литва

10.09.2017 | 21:10

Бадминтонистката Мария Делчева спечели титлата от турнира за юноши и девойки до 19 години в Клайпеда, Литва.

Българин стана №1 на бадминтон в Румъния

03.09.2017 | 19:45

Бадминтонистът Илиян Стойнов стана шампион на двойки заедно със сърбина Сергей Лукич на юношеския турнир в Арад, Румъния.

Комплект медали спечелиха "Спортни таланти"

05.07.2017 | 12:08

С титла на сингъл и сребро на смесени двойки "Спортният талант" на „Еврофутбол” Мария Делчева завърши участието си на 6-ия турнир по бадминтон.

Мария Делчева е №1 в Европа в бадминтона

10.05.2017 | 14:35

Бадминтонистката Мария Делчева спечели сребърен медал от международния турнир за юноши и девойки до 19 годиви, който се проведе в хърватския град Дубровник.

Тръгваме с 2 победи на европейското по бадминтон

12.04.2017 | 16:55

С две български победи на единично започна европейското лично първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години, което се провежда в Мюлуз (Франция).

Бадминтонистите с 2 титли на Балканиадата

26.03.2017 | 16:10

Два златни медала спечелиха българските бадминтонисти на балканиадата в Одрин (Турция) за юноши е девойки до 19 години.

Бадминтонисти и лекоатлети в битка за стипендии

15.02.2017 | 15:25

Бадминтонисти и лекоатлети са новите лица, които подадоха своите проекти по програма „Спортни таланти“ на „Еврофутбол“.

Бадминтонът грабна титла в Словакия

27.11.2016 | 12:45

Даниел Николов и Иван Панев спечелиха титлата на двойки от международния турнир по бадминтон за юноши и девойки в Тренчин (Словакия).

Даниел Николов грабна титлата в Чехия

20.11.2016 | 17:45

Националът ни в бадминтона Даниел Николов спечели титлата от силния турнир за юноши и девойки в град Орлова-Лютине (Чехия).

Даниел Николов на полуфинал в Чехия

20.11.2016 | 11:05

Бадминтонистът Даниел Николов (на снимката в бяло) се класира на полуфиналите на силния гурнир за юноши и девойки в град Орлова-Лютине (Чехия).

Бадминтонът влиза в училище догодина

11.11.2016 | 19:05

Програма „Бадминтон в училище“ ще стартира от следващата година. Осигурява оборудване за бадминтон на училища в страната и ще популяризира спорта сред децата.

Вече без българи на световното в Билбао

11.11.2016 | 09:50

Приключи българското участие на световното първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години в Билбао (Испания).

Само Делчева продължава на световното в Билбао

10.11.2016 | 12:35

Националите ни по бадминтон имаха много лош ден на световното първенство за юноши и девойки до 19 години в испанския град Билбао.

Бадминтонистите тръгнаха победно на световното

09.11.2016 | 13:05

Националите ни по бадминтон започнаха по най-добрия начин участието си на световното първенство по бадминтон за юноши и девойки до 19 години в испанския град Билбао.