Троянци обраха годишните награди в биатлона

17.05.2017 | 21:47

Състезателите на двата троянски клуба по биатлон - Амбарица и Аякс, получиха най-много награди при подрастващите до 20 г. на церемонията по закриването на сезона.

Пуснаха юношите на Еврокупа за мъже и жени в биатлона

09.03.2017 | 11:05

Четирима от най-добре представящите се млади биатлонисти заслужиха доверието на федерацията и стартираха в последната за сезона Европейска купа за мъже и жени.

Биатлонистите в топ 15 при щафетите на световното

27.02.2017 | 18:25

И двете ни щафети в биатлона - юноши и девойки до 19 г., завършиха в топ 15 на световното младежко първенство в Брезно Осърбле (Словакия).

Дъжд не спря българка за топ 10 на световното

22.02.2017 | 18:08

Милена Тодорова продължава успешната серия на биатлона от последните няколко седмици, след като се класира 10-а в индивидуалната дисциплина на 10 км при девойкитe.

Амбарица №1 в класирането по медали в биатлона

13.02.2017 | 17:10

Отборът на Амбарица (Троян) спечели безапелационно класирането по медали от републиканското за момчета и момичета (до 10 г.) и момчета и момичета младша възраст (до 13 г.).

Над 100 деца на държавното по биатлон

12.02.2017 | 11:51

Над 100 млади биатлонисти спорят за медалите на държавното първенство по биатлон, което се провежда на Боровец.

Биатлонистите на Сапарева баня доминират в Боровец

06.02.2017 | 16:35

Биатлонистите на клуб Сапарева баня обраха почти всички титли на състезанието за купата "Амбарица - Боровец”.

Драма за наша биатлонистка на Евро 2017

03.02.2017 | 17:20

Милена Тодорова се размина на косъм от страхотно класиране на европейското първенство по биатлон за юноши и девойки в Нове Место (Чехия).

Биатлонистите с престижни класирания на Световна купа

29.01.2017 | 19:55

Националите ни по биатлон направиха много добри класирания на Световната купа за юноши и девойки в Поклюка (Словения).

Биатлонистите ни 7-ми на Световната купа за юноши

27.01.2017 | 14:23

Българският отбор по биатлон при юношите и девойките записа много добро класиране на Световната купа за подрастващи в Поклюка (Словения).

Амбарица и Сепарева баня пак разпределят медали

25.01.2017 | 09:15

Във второ поредно състезание младите биатлонисти на Амбарица (Троян) и Сапарева баня си спретнаха почти двустранна среща и прибраха повечето медали.

Доминация на Амбарица и Сапарева баня в биатлона

16.01.2017 | 13:05

Абсолютна доминация наложиха два от клубовете по биатлон в страната на първия старт за 2017 г. - "Купа Чепеларе”.

Най-добрите биатлонисти в битка за "Купа Чепеларе”

11.01.2017 | 11:27

Най-добрите млади биатлонисти от цяла България се очаква да водят битката за медалите в първия за годината турнир у нас в този спорт - "Купа Чепеларе”.

Амбарица отвя конкуренцията в биатлона

17.10.2016 | 18:24

Новосъздаденият клуб Амбарица (Троян) се оказа най-добрия отбор при подрастващите в биатлона.

Павлина Филипова: Децата вече тренират след катастрофата

26.08.2016 | 12:30

Треньорката на юношеския национален отбор по биатлон Павлина Филипова заяви за Viasport.bg, че децата в катастрофиралия микробус са добре, само малко са поуплашени.

Катастрофа на биатлонисти на път за Банско (ВИДЕО)

25.08.2016 | 21:57

Младежкият национален отбор по биатлон катастрофира на път за Банско, информира Нова телевизия. Седем състезатели от тима са участвали в инцидента в района на село Градево.

Пълна доминация на Сапарева баня в биатлона

17.05.2016 | 17:11

Малките биатлонисти от Сапарева баня обраха всички купи при подрастващите на церемонията по официалното закриване на сезона.

Владимир Илиев: Нямаме детски спорт заради кражби

23.03.2016 | 17:24

Един от най-добрите ни биатлонисти Владимир Илиев заяви за Viasport.bg, че според него в България няма детско-юношески спорт, защото в доста от федерациите средствата не стигат до най-малките.

Биатлонисти от Сапарева баня обраха титлите

02.03.2016 | 10:25

Биатлонистите от клуба в Сапарева баня прибраха почти всички титли на републиканското първенство за юноши и девойки (младша и старша възраст) на Белмекен.

Биатлонистите 13-и на щафетите в Лилехамер

21.02.2016 | 17:07

Състезателите ни в биатлона направиха твърде много грешки в последния си старт на зимната младежка олимпиада в Лилехамер.

1 2 3 4 ... 5 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.