Петя Делчева със сребро от световното по борба

08.09.2017 | 22:55

Петя Делчева се окичи със сребро от световното първнство по борба за кадети в Атина. На финала в кат. до 40 кг българката падна от японката Сакураи с 0:10.

Янева донесе единствения медал в борбата

06.08.2017 | 17:24

България остана с един медал - сребърен, от световното първенство за юноши и девойки по борба в Тампере, Финландия.

Класиците останаха капо на европейското по борба

31.07.2017 | 08:00

Състезателите ни в класическия стил в борбата не успяха да се доберат до нито един медал от европейското първенство за кадети и кадетки в Сараево.

Петя Делчева с евротитла в борбата

29.07.2017 | 11:53

Петя Делчева донесе първа титла за България от европейското първенство по борба за кадети и кадетки в Сараево (Босна и Херцеговина).

Сребро и бронз за борците на Евро 2017

27.07.2017 | 11:59

Сребърен и бронзов медал спечелиха борците ни на европейското първенство за кадети и кадетки в Сараево (Босна и Херцеговина).

Сребро и бронз за борците ни на европейското

29.06.2017 | 09:26

Микяй Наим и Джамал Али спечелиха първите медали за България на европейското първенство по борба за юноши и девойки.

Димитровград и Левски са №1 при кадетите в борбата

11.06.2017 | 13:15

В Плевен и Горна Оряховица приключиха държавните лични-отборни шампионати за кадети по класическа и свободна борба.

Изненадващ шампион при децата в борбата

04.06.2017 | 12:05

В Пловдив приключи държавния личен-отборен шампионат за момчета по класическа борба. За призовите места спориха 184 момчета от 34 клуба.

Пловдив приема държавното по борба за момчета

03.06.2017 | 07:55

Пловдив посреща държавния личен отборен шампионат по борба за момчета в класическия стил. Шампионатът ще се проведе в събота в залата по тенис до гребната база.

Расим и Стефанов с призове от държавното по борба

30.05.2017 | 13:10

Борците на Димитровград Рухан Расим (до 47 кг) и Християн Стефанов (до 66 кг) грабнаха специалните призове на държавния личен-отборен шампионат по свободна борба.

Сребро и 7-мо място за борците на европейското

21.05.2017 | 06:55

С 1 сребърен медал и 7-мо място в отборното класиране приключиха борците в свободния стил на европейското първенство за момчета и момичета в Белград (Сърбия).

46-ма борци ни представят на европейското за деца

19.05.2017 | 18:07

Българските участници на европейското първенство за момчета и момичета в Белград (Сърбия) са 46-ма. Надпреварата започна днес в зала „Александър Николич”.

Селекционери търсят таланти в борбата

15.05.2017 | 16:30

Старши треньорите на националните отбори по свободна борба (мъже и жени) Серафим Бързаков и Петър Касабов изгледаха наживо схватките от шампионата за деца.

Скъпотия на Белмекен спира еврошампионка от лагер?

10.05.2017 | 16:42

Треньорите на националните отбори по борба разкриха, че планираните от тях лагери на високопланинската спортна база Белмекен са под въпрос, заради поредното повишение на цените там.

Шампионка посвети титла на починалата си майка

06.05.2017 | 14:34

Европейската шампионка в борбата Биляна Дудова посвети титлата си при 55-килограмовите от първенството на Стария континент на своята починала майка.

Доминация на Рилски и Димитровград в борбата

01.05.2017 | 17:05

Рилски спортист и Димитровград триумфираха в отборната надпревара на държавното лично отборно първенство по борба за юноши в Сливен.

Над 160 борци стартират на държавното в Сливен

29.04.2017 | 13:35

163 състезатели от 25 клуба ще стартират в първия ден на държавния личен отборен шампионат за юноши по борба в Сливен.

Борец се венча за гимнастичка преди държавното

26.04.2017 | 18:35

Треньорът на националите по класическа борба при юношите Стефан Тошев се ожени за бившата гимнастичка и треньорка на бронзовия ансамбъл от олимпиадата Ина Ананиева.

Наши борци грабнаха призове за №1 в Русе

24.04.2017 | 10:37

Петя Делчева и Рухан Расим спечелиха призовете за най-добри български борци, съответно при кадетките и кадетите, на турнира "Русенски легенди" в крайдунавския град.