Боксьорите ни с 6 златни медала в Ботевград

05.04.2019 | 22:12

Шестима български боксьори станаха шампиони в категориите си на международния турнир за юноши и младежи „Мемориал Емил Жечев“.

Трима наши боксьори с медали от турнир в Литва

22.03.2019 | 16:39

Даниел Любенов, Стилян Христов и Емирджан Мехмед си осигуриха най-малко бронзови медали на турнира по бокс за младежи "Дан Позняк" във Вилнюс (Литва).

Шестима наши ще боксират на турнир във Вилнюс

19.03.2019 | 16:45

Младежкият национален отбор на България по бокс пътува днес за Литва, където ще участва на турнира "Дан Позняк".

Боксьорите на Локо (Сф) отборен шампион в Плевен

18.11.2018 | 17:25

Боксов клуб Локомотив (София) стана отборен шампион на България при юношите с голямо предимство от 98 точки.

Срещнаха младите боксьори с "Българи, юнаци!"

18.10.2018 | 15:13

Младите български боксьори бяха посрещнати с "Българи, юнаци!" при завръщането си от европейското първенство за юноши в Анапа, Русия.

3 титли и сребро за боксьорите от европейското

16.10.2018 | 21:40

Невероятен успех постигнаха българските юноши на европейското първенство по бокс в Анапа, Русия.

7 юноши в битка за медалите на европейското по бокс

13.10.2018 | 11:32

7 български боксьори ще се качат днес на ринга в руския град Анапа в битки за медалите на европейското първенство за юноши и девойки.

Юношите ни с 5 победи на европейското по бокс

11.10.2018 | 10:04

5 убедителни победи с пълно съдийско единодушие постигнаха българските юноши на 1/8-финалите от европейското първенство по бокс в руския град Анапа.

Горяна Стоева тръгва за медал от младежката олимпиада

27.09.2018 | 14:11

Единствената ни представителка в бокса – Горяна Стоева, е амбицирана да спечели медал от младежките олимпийски игри, които ще се проведат в Буенос Айрес (Аржентина) от 6 до 18 октомври.

Иван Атанасов е 1/4-финалист на световно по бокс

24.08.2018 | 16:51

Иван Атанасов постигна нова победа и се класира за 1/4-финалите на световното първенство по бокс за младежи и девойки, което се провежда в Будапеща, Унгария.

Четирима наши ще боксират на световно за младежи

07.08.2018 | 18:08

България ще бъде представена от четирима състезатели на световното първенство по бокс за младежи и девойки, което ще се проведе от 21 до 31 август в Будапеща, Унгария.

Горяна Стоева спечели сребро от европейското по бокс

25.04.2018 | 16:11

Българката Горяна Стоева спечели сребърен медал от европейското първенство по бокс за младежи и девойки в Италия.

Горяна Стоева ще боксира за европейската титла

24.04.2018 | 16:49

Българката Горяна Стоева се класира за финала в кат. до 51 кг на европейското първенство по бокс за младежи и девойки, което се провежда в Италия.

България с 3 медала от европейското по бокс за девойки

23.04.2018 | 10:19

България ще има три медала от европейското първенство по бокс за младежи и девойки, което се провежда в Италия.

Българските боксьори с 22 медала от „Емил Жечев“

06.04.2018 | 21:05

Общо 22 медала, 7 от които златни, спечелиха българските боксьори от третия международен турнир за юноши и младежи Мемориал „Емил Жечев“.