Чолов с европейската титла по бокс за ученици

25.07.2017 | 18:29

Българският боксьор Уилям Чолов спечели европейската титла за ученици в категория до 62 кг от шампионата в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Боксьорите ни с 3 финала на европейското

25.07.2017 | 09:44

Трима български боксьори се класираха за финалите и ще спорят за златния медал на европейско първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Боксьорите си осигуриха 7 медала от Евро 2017

23.07.2017 | 20:10

Нашите млади боксьори си осигуриха 7 медала от европейското първенство за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Още петима наши на ¼-финали на Евро 2017 по бокс

21.07.2017 | 11:15

Българите продължават успешното си представяне на европейското първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Трима боксьори на ¼-финал на Евро 2017 за ученици

20.07.2017 | 17:02

Три убедителни победи записаха българските боксьори на европейското първенство за ученици в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Специален подарък и евротитла за Мелек Закифова

09.07.2017 | 18:55

Българската боксьорка Мелек Закифова спечели европейската титла в категория до 46 кг при момичетата (до 16 г.) от първенството в София.

Две титли и приз за №1 за боксьорките на Евро 2017

08.07.2017 | 23:30

Участничките ни при по-големите на европейското по бокс за девойки до 18 г. и момичета до 16 г. в София завършиха надпреварата с 3 медала - 2 златни и 1 сребърен.

Три финала за боксьорките на Евро 2017

06.07.2017 | 22:02

България ще има три участнички във финалите на европейското по бокс за девойки (до 18 г.). Това са Еми-Мари Тодорова (до 48 кг), Горяна Стоева (до 51 кг) и Аслъхан Мехмедова (до 64 кг).

България с минимум 3 медала от Евро 2017 по бокс

06.07.2017 | 10:04

Три българки си гарантираха минимум бронз от европейското първенство по бокс за момичета и девойки, което се провежда в София.

14 боксьорки ще се бият за България на Евро 2017

27.06.2017 | 17:55

България ще бъде представена от 14 боксьорки на европейското първенство за момичета и девойки. Надпреварата ще се проведе от 3-ти до 9 юли в спортна зала „София”

Локо (София) с най-много титли на държавното по бокс

27.06.2017 | 10:36

Боксьорите на Локомотив (София) си тръгнаха с най-много титли от държавното първенство за юноши до 16 години, което се проведе в Горна Оряховица.

Боксьорите на Локомотив над всички в турнир

05.06.2017 | 12:15

През уикенда се проведе благотворителния боксов турнир „Деца помагат на деца”. Надпреварата бе организирана от Локомотив (София), ОСК Локомотив и община „Надежда”,

Боксов турнир в подкрепа на децата в „Пирогов”

31.05.2017 | 17:26

Боксов клуб Локомотив (София), обединениете спортни клубове на Локо и община „Надежда” организират благотворителен боксов турнир „Деца помагат на деца”.

Наш боксьор най-техничен в супертурнир

29.05.2017 | 16:22

Общо четири златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала завоюваха националите ни в силната надпревара.

Боксьорите на Локо (Сф) първи на Купа България

22.05.2017 | 15:45

Софийският клуб Локомотив спечели първото място в отборното класиране и стана носител на Купа България на завършилия шампионат по бокс за юноши в Благоевград.

Дъжд от медали за бокса в Подгорица

02.05.2017 | 16:36

С голям успех за страната ни завърши международният турнир по бокс „Трофей на Подгорица” в столицата на Черна гора.

19 наши боксьори ще се бият на турнир в Подгорица

28.04.2017 | 15:28

19 състезателите ще представят България на международния турнир по бокс "Трофей на Подгорица" в столицата на Черна гора.

Даниел Асенов със загуба в профисериите на АИБА

22.04.2017 | 15:15

Европейският шампион Даниел Асенов загуби втория си мач от Световните боксови серии (WSB) на Международната федерация (АИБА).

България приема европейско по бокс за девойки

21.04.2017 | 14:18

България ще бъде домакин на европейско по бокс за момичета и девойки, реши Европейската боксова асоциация. Шампионатът ще се проведе от 2 до 10 юли 2017 г.

Божков със златото от „Мемориал Емил Жечев“

08.04.2017 | 21:40

Божидар Божков спечели титлата в категория до 91 кг от международния турнир по бокс за младежи „Мемориал Емил Жечев“, който завърши днес в зала „Диана“ в София.

1 2 3 4 ... 13 »

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.