Боксьорите на Локомотив над всички в турнир

05.06.2017 | 12:15

През уикенда се проведе благотворителния боксов турнир „Деца помагат на деца”. Надпреварата бе организирана от Локомотив (София), ОСК Локомотив и община „Надежда”,

Боксов турнир в подкрепа на децата в „Пирогов”

31.05.2017 | 17:26

Боксов клуб Локомотив (София), обединениете спортни клубове на Локо и община „Надежда” организират благотворителен боксов турнир „Деца помагат на деца”.

Наш боксьор най-техничен в супертурнир

29.05.2017 | 16:22

Общо четири златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала завоюваха националите ни в силната надпревара.

Боксьорите на Локо (Сф) първи на Купа България

22.05.2017 | 15:45

Софийският клуб Локомотив спечели първото място в отборното класиране и стана носител на Купа България на завършилия шампионат по бокс за юноши в Благоевград.

Дъжд от медали за бокса в Подгорица

02.05.2017 | 16:36

С голям успех за страната ни завърши международният турнир по бокс „Трофей на Подгорица” в столицата на Черна гора.

19 наши боксьори ще се бият на турнир в Подгорица

28.04.2017 | 15:28

19 състезателите ще представят България на международния турнир по бокс "Трофей на Подгорица" в столицата на Черна гора.

Даниел Асенов със загуба в профисериите на АИБА

22.04.2017 | 15:15

Европейският шампион Даниел Асенов загуби втория си мач от Световните боксови серии (WSB) на Международната федерация (АИБА).

България приема европейско по бокс за девойки

21.04.2017 | 14:18

България ще бъде домакин на европейско по бокс за момичета и девойки, реши Европейската боксова асоциация. Шампионатът ще се проведе от 2 до 10 юли 2017 г.

Божков със златото от „Мемориал Емил Жечев“

08.04.2017 | 21:40

Божидар Божков спечели титлата в категория до 91 кг от международния турнир по бокс за младежи „Мемориал Емил Жечев“, който завърши днес в зала „Диана“ в София.

Двама наши боксират за титлата на „Мемориал Жечев“

08.04.2017 | 11:14

Двама български боксьори ще спорят за титлата в категория до 91 кг на международния турнир за младежи „Мемориал Емил Жечев“ в София.

Поне 5-ма боксьори с медал от „Мемориал Емил Жечев”

06.04.2017 | 11:35

В снощната сесия до полуфиналите стигнаха Янко Илиев, Иван Атанасов и Борислав Велев, които вече са си гарантирали най-малко бронзови отличия от надпреварата.

Боксьорите с 3 победи на „Мемориал Емил Жечев“

04.04.2017 | 21:27

Българските боксьори постигнаха 3 победи в първия ден на международния турнир за младежи „Мемориал Емил Жечев“, който се провежда в залата на „Дианабад“ в София.

Над 100 боксьори идват за „Мемориал Емил Жечев“

30.03.2017 | 16:55

Над 100 млади боксьори от целия свят ще пристигнат у нас за участие във втория международен турнир за младежи „Мемориал Емил Жечев“.

Даниел Асенов с премия от 10 000 лв.

27.03.2017 | 17:40

Най-добрият ни боксьор в момента Даниел Асенов получи голяма награда от президента на федерацията Красимир Инински.

Даниел Асенов с успешен дебют в WSB сериите

25.03.2017 | 11:50

Само 3 дни, след като спечели трета европейска титла в кариерата си, Даниел Асенов записа успешен дебют на полупрофесионалния ринг.

Триумф за Даниел Асенов на европейското

21.03.2017 | 18:10

Даниел Асенов прибави още една титла към вече доста богатата си колекция в бокса. На финала Тайсъна победи категорично испанеца Габриел Ескобар Маскунано.

Даниел Асенов ще боксира за европейската титла

20.03.2017 | 18:20

Даниел Асенов се класира за финала в категория до 52 кг на европейското първенство по бокс за младежи до 22 г., което се провежда в Браила (Румъния).

Еми-Мари Тодорова вдигна купата на нациите

16.01.2017 | 14:20

Двукратната eвропейска шампионка по бокс за девойки Еми-Мари Тодорова спечели златен медал от международния турнир „Купа на нациите“, който се проведе в сръбския град Връбас.

Момичетата от топ 10 жънат успехи по време на тържеството

14.01.2017 | 15:45

Двете момичета, които попаднаха в Златната десетка на най-добрите млади спортисти на България за 2016 г., не успяха да присъстват на церемонията.

Боксьорите с най-сериозно присъствие в десетката (СНИМКИ)

14.01.2017 | 15:25

За пръв път в 6-годишната история на анкетата Най-добър млад спортист на България за годината, цели трима представите на един и същи спорт намериха място в Златната десетка.

1 2 3 4 ... 13 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.